Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen fürdőruhát válasszak így?

Milyen fürdőruhát válasszak így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Sajnos az van ,hogy elhíztam.Diétázom és jól haladok de itt a nyár és szeretnék strandolni a gyerekeimmel de nem tudom így hogyan érezném magam ott.A városba alig merészkedem ki mert szörnyen érzem magam a testembe de ez miatt nem szeretném tönkre tenni a nyarat a családnak.Van valami ötletetek a strandra?Milyen fürdőruhát válasszak ami takar egy kicsit és talán jól is érezhetem magam benne?

Köszönöm a válaszotokat előre is.



2022. jún. 7. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Egyberészes, rafinált mintával vagy szabással, ami a derekadnál féloldalasan teker, csavar az összhatáson, ezáltal optikailag soványít. Derekadra köthetsz kendőt, szintén féloldalasan hogy továbbvidd ezt a vonalat
2022. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd magad rosszul, az ország háromnegyede pont úgy néz ki, mint te, szóval te pontosan beleillesz a tömegbe, ki se fogsz tűnni belőle.

Én is az egyrészest ajánlom, vannak egész szép darabok.

2022. jún. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tankini. Én is azon gondolkozok,hasonlóan érzem magam,mint te.
2022. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 harebell ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom az alakommal, egyszerűen nagyon utálom mutogatni magam. Az egyberészes is jó, de én jobban szeretem a tankinit, olyat hordok többnyire, aminek az alja rövidnadrágos, szóval a fenekem is takarja. De egyberészesekből is van olyan, aminek az alja szoknyásra van megcsinálva (mármint nyilván van rendes alsórésze is, csak ki van egészítve egy kis plusz anyaggal). Plusz ajánlok mindenféle kiegészítőt: strandkendőt, strandruhát, vagy ilyen lezser ingszerű "strandköntöst", bármit, amit még magadra tudsz kapni (én rendszerint csak akkor vagyok csak fürdőruhában, amikor tényleg a vízben vagyok, amúgy magamra terítek vagy kötök legalább egy kendőt).


Ami viszont a legfontosabb, hogy ha megtaláltad a megfelelő szettet, a strandon már ne görcsölj ezen és ne feszengj, ne hagyd, hogy elrontsa a szórakozásod :)

2022. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Állj a tükör elé, és mondd meg neki határozottan: "Szép vagyok."

És én is az egyrézsest ajánlom.

A fogyással megy le a ciciből, úgyhogy vigyél rá hangsúlyt még most, és senki nem fog lejjebb nézni. 😉

2022. jún. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!