Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan válasszam ki a megfelel...

Hogyan válasszam ki a megfelelő fürdőruha méretet?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni bonprixről egy egyberészes fürdőruhát, aminek az alja olyan ruhaszerű, szoknyás. Viszont nem tudom, hogy milyen méret kell rám. Van mérettáblázat de az külön van bontva póló, pulóver, kabát és nadrágokra. Nem tudom, hogy ez mennyire mérvadó, hiszen ha a csípőt nézem akkor körülbelül 6 számmal nagyobb fürdőruha kéne rám mint amilyen nadrágot hordok, illetve a felső részére (mellbőség) is jóval nagyobbat ír. Így milyet merjek rendelni? :(

2020. aug. 9. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A Bonprix mérettáblázata közismert arról, hogy sokkal nagyobb méretet ajánl, mint ami a megfelelő lenne. Általában azt érdemes rendelni, ami máskor, máshol vásárolt ruháknál is a saját méreted szokott lenni. Általában ha egyszer kitapasztaltad a bonprixes méreted, akkor már mindig jót fogsz rendelni a későbbiekben, még ha elsőre mellé is fogsz. Az adott termék alatti hozzászólásokat érdemes még figyelni, illetve Facebookon van bonprix vásárlók csoport (nem hivatalos), ott a legtöbben nagyon segítőkészek.
2020. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem azt a csoportot!


Az a baj, hogy eddig nem volt egybereszes fürdőruhám, így nem is tudom mihez viszonyítani :(

2020. aug. 10. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!