Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csigát lehet venni sima...

Csigát lehet venni sima dohányboltban is? Vagy hol tudok venni Budapesten?

Figyelt kérdés

valamilyen szinten asap kellene, de venni még így nem vettem, láttam neten sok van, de online találtam leginkább, magamnak most nem készítenék, és nem tudom mit mondjak a dohányboltba ha bemegyek.

Meg papírt kell vennem. Papírból tudtok javasolni erre a célra? Ami nem csak dohányhoz kell? A fehérítetlen papírok jobbak? Az van a dohiban?

23/l



2022. jún. 9. 10:42
 1/1 anonim válasza:
Minden dohányboltban lehet venni olyan papírt amihez adnak tip-et. Azt mond, hogy tip, a csigát nem biztos, hogy érti a dohányboltos. Hogy neked melyik papír válik be azt ki kell tapasztalni, nincs nagy jelentősége. Egyszer próbáltam ilyen barna papírt annak elég trágya íze volt. A RAW-nak van kednerből készült sárga papírja és van hozzá tip. Az egész jó. Nekem az ocb premium vált be de ahhoz nincs tip.
2022. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!