Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mindig a szinglik erőltetik a...

Mindig a szinglik erőltetik a bulit?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve dolgozom egy multinál irodában és szoktak lenni általában havi 1 kocsmázások az osztállyal.

Akinek barátnője/pasika van,ne adj isten már együtt is élnek 11-kor elindul hazafele. A szinglik pedig ilyenkor vadulnak be, eléggé lealjasodnak és mindig továbbindulnak bulizni, aminek az a vége hogy hajnal körül keverednek haza,akár még úgy is,hogy másnap munkanap.

Nekem van barátnőm,együtt is élünk tehát én is hazamegyek mindig az utolsó busszal még az éjdzakai előtt.

Van pár lány is akit vár otthon a pasija, ők is. Ilyenkor mindig kibeszélnek minket (visszahallottuk), laposnak neveznek.

Nem igazán tudom elképzelni,hogy ezt miért kell. Ötlet?

(23-30 éves mindenki, aki ezen felül van ,már gyerekei vannak,ők már nem is jönnek).



2022. jún. 19. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Mit nem értesz ezen? Nyilván akinek van kihez hazamenni,igyekszik. Akinek nincs és nem fáradt,az megy,iszik,bulizik és hátha akad egy egyéjszakás..

Te sosem voltál fiatal,szingli?

2022. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az ellenkezőjét látom, a bulizósabb barátaim kapcsolatban élnek (az extrovertáltak eleve könnyebben ismerkednek), a szinglik hajlamosabbak bekuckózni egy jó könyvvel és egy bögre teával.
2022. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
Szten ez nem csak kapcsolat, hanem egyén függő is. Nyilván a szinglinek, ha nem akar az lenni, több motivációja van.
2022. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!