Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A budapesti Bulinegyed visszat...

A budapesti Bulinegyed visszatér a régi, járvány előtti állapotába vagy már végleg vége?

Figyelt kérdés

Azt mondják a járvány betett a 7. kerületi negyednek, ami olyan hírhedt lett az utóbbi években, hogy az ottlakók számára az élet mindennapos rémálommá változott.


Úgy hallottam nem tért vissza még ebbe az állapotba és talán már soha nem is lesz Bulinegyed. Ebben a formában megszűnt.



2022. júl. 10. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Miről beszélsz? Tegnap voltam bent bulizni,full jó volt.Nem lehet belvárosban normálisan lakni? Ez igaz..
2022. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valahol pedig olvastam (vagy talán tévében mondták?), hogy ennek a közegnek ebben a formában vége. Már nem lesz soha ilyen randabanda tombolás itt.
2022. júl. 11. 11:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb. négy hónapja ezt írták [link]
2022. júl. 11. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Sok hely bezárt, pl Liget. Nem erre gondolsz? Becsődöltek mert valamivel a piacot is tönkre kellett tenni, most jönnek a valuták..
2022. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem a Liget. Hát a cikkben is a Bulinegyedről írnak.
2022. júl. 11. 12:14
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Remélem hogy így van, az egyetlen pozitív hozadéka volt a járványnak hogy a sok lealjasodott hülyegyerek nem hányta végig az egész belvárost minden este.
2022. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!