Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak itt rajongói a Horror...

Vannak itt rajongói a Horror cirkusznak?

Figyelt kérdés
Nektek milyen élmény volt?

2022. júl. 23. 22:44
 1/5 anonim válasza:

Horror cirkusz = meghúzzák a hajad, rácsapnak a fejedre, rád rúgják a széket a VIP részlegen, a szék alá bújnak s lehúzzák a lábad, nyakon ragadva vezetnek a helyedre, ha férfiból vagy női nevet aggatnak rád s a lefejező eszközbe hátulról megtolnak bizonyos felnőtt tevékenységes mozdulatokkal a színpadon.

A látványelemek, jelmezek, produkciók jók voltak, de miért kell alpárinak lenni s ilyen poénokkal kitölteni az időt 5000 forintért?

2022. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Komolyan kérdezem!!!
2022. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem meglepő ez, ha azt nézzük, hogy egy cirkuszról van szó. A többiben is kihívják a nézőket, és táncoltatják vagy egyéb módokon hozzák kínos helyzetbe.
2022. júl. 31. 22:27
 4/5 anonim válasza:
100%
Itt vagyok, nagy rajongójuk. Elég nagy túlzás a hajráncigálás és a fejrecsapás. Voltam már többször is és semmi ilyen nem történt. Persze a kellő hatás érdekében hozzád érnek és lehet hogy rád is kiabálnak (mint a horror filmekben) de ezt nem agresszívan teszik, főleg nem úgy hogy valakinek baja legyen vagy fájdalmat okozzanak. Ajánlom mindenkinek! Óriási élmény, baromi nagy adrenalin löket és a porondmester poénjai mindent visznek. Nagyon jófej mindenki, hatalmas élmény. Nem szabad kihagyni. Ha bármi kérdésetek van privátban szívesen válaszolok. ;)
2022. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem hatalmas csalódás volt, mindkét alkalommal. srác a cirkusz kezdetén egy szál f.szban rohangál körbe körbe, a joker csávó meg egy nagy dildoval a kezében mutogat végig.... beteg emberek, itt élik ki vágyaikat horror néven.
2023. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!