Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen lett a wattpad regényem...

Milyen lett a wattpad regényem 1. fejezete?

Figyelt kérdés

Kritikát elfogadok ha szépen összeszedetten van megfogalmazva

[link]



2022. aug. 6. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát elolvastam. Őszinte leszek.

Sok minden hiányzik ami fontos lenne egy olvasó számára. Voltaképpen írtál 2 nevet ( Cyrus és Dare) , írtál egy kettő hatalom kódról. A többi egy felesleges körítés. Egy jó könyvet mindig úgy írnak, hogy az olvasó szeme előtt mint egy film leperegjen. Olvasva ismerjük meg a karaktereket, helyszíneket. Te semmit nem írtál Cyrusról. Nem írtad hány éves, hogy néz ki, nem írtál semmit arról a kódról. Mégis mi az? Miért fontos? Írtál pár mondatot a semmiről. Talán pár hónapja magad is olvashattál hasonló könyvet, és miért ne írjak én is ilyen könyvet? Talán vámpíros könyv?? Nagyon gyenge, és ami a lényeg, hogy így nagyon hamar elfogsz akadni, mert fogalmad sem lesz hogyan tovább.

2022. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Látom most sem fogadtad meg a régen adott tanácsokat.

Elsőként is olvasd á ezeket.

[link]

[link]

2022. aug. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Először is! Írjál fülszöveget, mert anélkül nem nagyon fogják olvasni, ha nem tudják miről szól.

A cselekmény szerintem túl gyorsan haladt, a párbeszédek pedig nem életszerűek.

2022. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!