Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyit költötök a jeggyel...

Mennyit költötök a jeggyel együtt a szigeten? és hány napra??

Figyelt kérdés
sose voltam életemben bulizni illetve sose ittam alkoholt pedig 24 vagyok.. csak kíváncsi vagyok hogy ezekre az úgy nevezett bulikon mennyit költenek az emberek?

2022. aug. 12. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Semennyit, mert ott dolgozom. Így ingyen bent lehetek és egy bizonyos mértékig a kaja-pia is ingyen van. Persze nem sok, kb semmire se elég, de munkaidő után már pont nyit a McDonald's.
2022. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mennyi van és mi a fontos.


Olcsón megúszni nem lehet, ugye 30 a napi, 130 a hetijegy, innen indul minden.


Én dolgozni voltam kint, így a jegy is ingyen volt. Alkoholt nem iszom egyáltalán. Otthon kajáltam, vizet vittem magammal és többször újra töltöttem kint csapból ingyen. Este egy pizza szeleten elgondolkodtam, de 2 ezerért nem kell. Így ingyen megúsztam. Viszont nem is buliztam, meg nem is nagyon élveztem. Munkának is a rosszabb fajta, ha tehetem inkább máshol dolgozom ezentúl.


Kajálni lehet kint Aldiban is normál áron:

[link]


Aki piál, vagy a kinti kajáldáknál eszik, annak alaposan a zsebébe kell nyúlnia. Egyik barátom mondta, hogy két pohár rövidért 4 ezret fizetett.

Sokan trükköznek azzal, hogy a Szigeten kívül olcsón berúgnak és részegen mennek be csak bulizni.


Egyébként többen mondták, hogy magyart aljáig találni.

2022. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!