Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vicc Elek csatornájáról mi a...

Vicc Elek csatornájáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Öreg vagyok, nem az én korosztályomnak készül, meg azt csinál amit akar, de nekem az az érzésem, hogy róla szól az egész, minden, amit mutat, csak alibi. Nincs ebben egyedül, van még pár olyan, akinél 90%-ban a „készítő” szerepel. A szenzációs dolgok, meg álmosítóan érdektelenek.
2022. aug. 23. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan rákos burjánzás a Youtube testén, amit már nem lehet tünet szintjén kezelni, hanem ki kell vágni. Szó szerint, mint U2Row-ékat, bannolni az egészet. Nulla saját tartalom, nulla hozzáadott érték, csak a lopott anyagra rávágott színpadias reakció az egész, infotainment-nek eladva. Mások videóját nézed rajta keresztül és ezért ő kap pénzt, miközben elvonja a nézőt és bevételt attól, akinek lopja a tartalmát.
2022. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

nincs semmi szidni való abban, amit vicc elek csinál. ott a nézettség, van rá igény. ennyi.

Nem az a hülye, aki megél belőle, hanem az, aki foglalkoztatja, az a sok nyomoronc, aki rákattint az ilyen 2 bites lopott tartalmakra.

2022. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kinek van több százezer feliratkozója nkd v nk???????
2022. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
3. ezek szerint Hitler is jól csinált valamit? Mert sokan követték. Jó tudom durva hasonlat, de érted a lényeget. A feliratkozó szám semmit se jelent, ezt még gyerek fejjel nehéz megérteni
2023. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!