Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Így élek, tényleg rossz ez az...

Így élek, tényleg rossz ez az életmód?

Figyelt kérdés
Megkaptam itt már pár gyakoristól, meg pár ismerőstől hogy rossz amit csinálunk. Pár haverral kb heti 4x csapatjuk a bulit. Apám török származású, baráti társaságom nagyrésze is török. Nem dolgozunk, gazdag családból származunk ha úgy nézzük. Úgy néz ki a sztorink, hogy összejövünk, néha bérelünk egy lakást pár napra, henessyzünk, sörözünk, füvezünk,csajozunk, szórjuk faterjaink pénzét, ahogy előbb is írtam nem melózunk nagyon, és ez nem tetszik senkinek, hogy más pénzéből élünk jól. De ez miért zavarja pár ismerősöm? Irigyek? Mindenki más életet él, más mentalitás, más élethelyzet, miért vagyok lenézve? Nem érdekel amúgy, hogy mi lesz velem 10 év múlva, a mának élek, az örömnek, boldogságnak, rossz dolgokat próbálom elvetni magamtól, csak az élvezet, ez miért probléma másnak? Persze nem mintha érdekelne, csupán megosztom ezt veletek, hogy mi a véleményetek rólunk, a nem dolgozásról, heti 3-4x bulizásról, erről az életmódról, és csakis az a pár ember miatt, aki ezért megszólt, ez tényleg rossz? Vagy kezdjek el valamikor tanulni, hogy tovább tudja vinni apám üzletét?

2021. máj. 21. 23:23
A kérdező szavazást indított:
Jól teszed, egyszer élünk
Kettő között a legjobb
Ne csináld, tanulj a jövő miatt
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Késő esti mese... 😂😂😂
2021. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kereskedelmet tanultam, szívesen segítek továbbvinni apád üzletét. :)
2021. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze :)
2021. máj. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam már ide ki egy kérdést apám konditermerol, csak úgy dőltek az irigy kommentelok, az ilyenek mint az 1es ne is írjanak, ha azt írtam volna 10 orazom egy gyárban már nem lenne kamu
2021. máj. 22. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést. Ha neked ez így jó, én nem bánom. Én másmilyen beállítottságú vagyok. Ha 10x annyi pénzem lenne, akkor sem úgy élnék mint te, nem vonzanak az ilyen bulik. Jobban szeretem az olyan tevékenységeket, amik megdolgoztatják az agyamat. Közel antialkoholista vagyok, monogám, nem élek drogokkal. Te az én életemet unalmasnak tartanád, én meg a tiédet tartom annak. :)
2021. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Ja, az a hülyegyerek, aki rácumpogott valami Hozéármándó csajára, és emiatt - állítólag...... :-D :-D - a dicsakok kivonultak az apja konditerméből...


Mese-mese-meskete...

2021. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!