Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor fog végre megszünni a...

Ginger kérdése:

Mikor fog végre megszünni a myVIP oldal? Lehetetlen felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, mert örülnék, ha tudnám törölni a profilom, amihez nemtudom se a regisztrációs email cimem, es a jelszavam. Már ciki ami ott van.

Figyelt kérdés
Sajnos még mindig üzemel az oldal annak ellenére, hogy kb senki sem használja, de bárki felmehet álprofillal és hozzájuthat mások 11 évvel ezelőtti dolgaihoz, képeihez. Tud valaki információt vagy elérhetőséget a vezetőséghez? Illetve van valami törvény arra vonatkozóan, hogy a profil inaktivitása esetén, hány éven belül kellene törlődnie automatikusan? A válaszokat köszi előre is.

2022. szept. 9. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Főoldalon rámész a kapcsolatra és ott kiválasztod, hogy mit szeretnél.
2022. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már csináltam, de semmi. Kérvényeztem a regisztrációs email cim megvaltoztatasat, beirtam az összes kért adatot amit kértek, még elküldtem nekik a személyi igazolványomat is, mert azt is kérte a rendszer. Én mindent megtettem, de csak automatikus választ kaptam, egy sablonszöveget, és azota csak telnek a napok és senki nem foglalkozik a kérésemmel. Nemlehet felvenni velük a kapcsolatot...nemértem hogy miért nem. Minek üzemel az oldal, ha nem figyelnek oda rá az üzemeltetők sem? Mit tegyek? Sehol egy elérhetőség rájuk, csak egy angol cím van ott, ami az adatkezelésért és a cookie-kért felel. Ennyi. Szóval valami ötlet?
2022. szept. 10. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5-6 éve még sikerült ez a törénet, (nem volt nekem se email cím semmi) úgy látszik azóta megszűnt a support, akkor nemsoká megszűnik az oldal nyugi.

Meg amúgyis, a kutya se nézi azt az oldalt már, ha esetleg egy HR-es utánakeresés miatt aggódsz :)

2022. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Én nem álprofillal használom, hanem a sajátommal 😉 Sőt, van két olyan ismerősöm is, akiket jóval 2010 után ismertem meg XD
2023. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#3: Ne adja ötleteket a HR-eseknek... :D
jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!