Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Feladnátok egyik hobbitokat a...

Feladnátok egyik hobbitokat a másikért, ha nincs időtök mindkettőre?

Figyelt kérdés
Két hónapja dolgozom, folyik a betanításom, elég fáradtan érek haza. Nagyon szeretek táncolni, járok heti kétszer hip hopra. Az órákon veszünk koreográfiákat, amiket gyakorolni kell, tehát amelyik napon nincs óra, akkor is szükséges gyakorolnom. Ezenfelül szintén heti egyszer orosztanárhoz járok. Lehet furcsa, de imádok nyelveket tanulni, így ez is amolyan hobbi. Viszont a nyelvtanulásnak úgy van értelme, ha napi fél -1 órát rászánok a tanulásra. Semmit nem szeretek fél-erőből csinálni, de be kell lássam, hogy mindkettő hobbimra nem lesz időm, maximum úgy, hogy az egyikre nem készülök, de a tanárhoz menni ciki úgy, hogy nem tudom a szavakat, házi nincs kész, táncra szintén ciki, hogy nem tudom a koreot. Ti mit tennétek a helyemben?

2022. szept. 9. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik számodra fontosabb, azt válaszd, a másikat jegeld egy időre.
2022. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Felfüggeszteném ideiglenesen. De nem adnám fel.


29/F

2022. szept. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez ilyen sajnos. Én gitár-angollal voltam így. Most úgy döntöttem nyelvvizsgáig inkább marad csak az angol.
2022. szept. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én a hiphopot biztos feladnám. :)


#3 helyesen tetted. :) én nagy nehezen eljutottam a diplomáig, most olyan jó érzés hogy minden lelkifurdalás nélkül nyomathatom a hangszereket.

2022. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Röviden: Amelyik számodra fontosabb.
2022. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!