Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Iphone SE vagy Samsung Galaxy...

Iphone SE vagy Samsung Galaxy A5 (2017)? Esetleg véleményt ha tudnátok mondani mindkettőről.

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Páromnak SE van nekem pedig 2017-es A5-ösöm. Én egyértelműen az A5-öst nevezném ki győztesnek, tekintve hogy nagyobb és szebb a kijelzője, jobban testreszabható (az androidnak hála), nem kell itunessal vacakolni ha zenét akarok tölteni, az akku idő BAJNOK az SE-hez képest és a gyorstöltés is egy csodás találmány. Az összerakás minősége hasonlóan kiváló mindkét telefon esetében, bármelyik telefont tartod is a kezedben, tudod hogy prémium kategóriás készülékről van szó. Nekem mégis az A5-ös ergonomikusabbnak hat. Egyetlen hátránya azonban van, az optikai képstabilizátor hiánya. Ha fényképezel nagyon stabilan kell tartani a kamerát különben elmosódottak lesznek a képek. Így is csodás (némely esetben jobb mint az SE) képeket lehet vele lőni, szóval lehet csak én túlzom el a dolgot :) Ha kérdésed lenne privátban nyugodtan kérdezhetsz!
2017. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!