Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van más is, aki csak ezért...

Van más is, aki csak ezért vett digitális fényképezőt?

Figyelt kérdés
Én ma vettem egy digitális fényképeőt, de CSAK ARRA használom, hogy facebookra, iwiwre, myvipre tegyek fel képeket. Ez nem gáz? Am 35ezer forint volt.
2010. szept. 25. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
te jó ég... mobilod nincs?
2010. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De gáz, fényképezőgép azért kell, hogy az emlékeid legyenek. Helyekről, helyzetekről, emberekről.

Egyébként nyilván ha már megvan, akkor már nem csak arra használod, hogy magadat fotózgasd.

2010. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mobilnak nem jó a minősége...


utálok fotózni am, csak közösségi oldalakon akarok feltenni magamról folyamatosan

2010. szept. 25. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
nem gáz... de jó minőségű képeket 17ezres géppel is lehet csinálni, szóval egy hülye vagy hogy 35ezerért vettél.
2010. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szememben inkább a közösségi oldalak a gázosak (ennek ellenére magam is fent vagyok az egyiken, de csak hogy legyen). Az emberek vidáman kiteszik a "kirakatba" az életüket, kukkolják a másokét. Sokkal jobb, ha azért fotózol, hogy megörökítsd az élményeidet, a saját magad és a családod számára. Jó elővenni néha és megnézegetni a képeket. Vagy az új fotókkal elmenni a barátokhoz, rokonokhoz és velük együtt megnézni és kitárgyalni azokat. Néha előszedni egy-egy régen megörökített emléket és csendben sírdogálni, vagy épp felnevetni.


Mindegy, a válaszom az, hogy ha neked nem gáz, akkor nem (ám?) gáz.

2010. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!