Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok mit csináltok...

Fiúk, Lányok mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
sziasztok! tudom, hogy rossz helyre írtam, de itt gyors választ kapok :D szóval december körül lesz szalagavató buli :D nem vagyok végzős de meghívtak mert táncolok 1 végzős csajjal , szóval...hogy szokott ez menni?? csak fiatalok vannak ott?? és a padlóig iszod magad,tombolás stb stb? vagy ilyen unalmas sz@r egész?? tapasztalatokat kérnék meg sztorikat ha lehet :)
2010. szept. 25. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én szalagavatóm elég kultúrált volt. Semmi földig ivászat, mivel szülőket is szokás hívni... Nem nagy szám az egész, táncoltok és esztek, ennyi... De utána jöhet a buli éjszaka :D
2010. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a szalagavató unalmas szar egész. viszont utána van buli, az meg oltári!
2010. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen igen :) én is arra gondolok :) tehát amikor vége a szalagtűzésnek :D akkor pia buli állatkodás minden? :)
2010. szept. 25. 23:18
 4/4 anonim válasza:
Nálunk a szalagtűzés után volt a tánc, utána meg kaja, de szülője válogatja, hogy eszik, vagy sem. Engem szüleim hagytak a többiekkel enni, majd egy hétre rá ült össze a család csak. Tánc után, mikor jön a koccintás ne egy pohár pezsgőre számíts. Nálunk legalábbis nem fogyott el és meg kellett még párat inni. xD Aztán mentünk inni a zenészekhez, mert azok meg ismerősök voltak. Utána meg még buli, pia, stb....
2010. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!