Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A hagyományos moziba járás...

A hagyományos moziba járás hamarosan teljesen visszaszorul, helyette mindenki letöltögeti a tartalmakat?

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Lássuk csak. A moziban fizetek 2000+ plusz forintot azért, hogy egyszer megnézhessek valamit, ráadásul más csámcsosgását és dumáját kell hallgatni és azt nézni, ahogy világít a telefonjával.

Otthon pedig nyugalomban és kényelemben megnézek valamit annyiszor, amennyiszer csak akarom.

Huh, tényleg nehéz dönteni. xD

2022. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Meg streamel, sajnos. Pedig nem lenne baj a mozival, csak szarok a mai filmek.
2022. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
#1: Csak otthon nem nagy vásznon látod, ami azért egy kicsit más élmény. Bár amilyen felületesen, fél szemmel nézik sokan a filmeket otthon, nem csoda, ha nem értik, mit is jelent tényleg filmet nézni.
2022. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%

3. Nem nézem felelütesen a filmeket otthon. Nem vonz a vászon és az idegesítő emberek társasága.

Mellesleg aki állandóan az üzeneteit böngészi, az sem nézi a filmet a moziban. Szóval teljesen lényegtelen, mert attól nem érted meg jobban, hogy "te moziban láttad".

2022. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Saját vélemény, de nekem a mozi kicsit hasonló ahhoz, mint amikor elmész hamburgerezni vagy bármilyen étterembe. Otthon is tudnál alkotni valamit, vagy rendelni házhoz, de pont az a lényege, hogy kimozdulsz otthonról. Egy program. Nem feltétlen van nagy képernyőd otthon, nem feltétlen van jó hangtechnikád, ha többen mennétek esetleg el se fértek kényelmesen otthon, moziban előbb meg tudod nézni a várva várt filmet, ha extrább élményre vágysz akkor 3d-ben, imaxben stb is meg tudod nézni, össze tudod kötni más programokkal. Így szerintem a mozi nem egy rossz dolog, de akár elkezdhetnének mondjuk sorozatokat is vetíteni, olcsóbb árakon nyilván. Meg persze igényesebbek lehetnének mert némelyik mozi (pl.: szolnoki Cinema City) nagyon le van pusztulva. Illetve megszólíthatnák az idősebb korosztályt is, nekik szóló műsorokkal időnként.
2022. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Én csak a látványosabb filmeket megyek el megnézni a moziba , plusz ezek általában olyanok amivel nem akarok várni hónapokat míg kijönnek, hogy le lehessen tölteni.


Ilyen a Legendás állatok 3. amit utoljára néztem.


Előtte a Bosszúállók Végjáték volt.


Az utóbbi 10 évben kb. évente 1x ha voltam moziba.

2022. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk a mai számítógépgenerálta, effektekkel teli műanyag popcornfilmeket nem is nevezném mozinak.
2022. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nyergesgunti válasza:
38%

Ha magamból indulok ki. Szívesen járok pár havonta moziba mert egy más fajta film nézési élményt ad mint otthon. Van, hogy lelopok filmet netről, ha nem találom meg Netflixen ami ahhoz képest, hogy mekkora a kínálat egyáltalán nem tartom drágának. Ahogy az HBO GO sem. Tévét egyáltalán nem nézek, szerintem inkább ő kezd kiszorulni a film nézési lehetőségek közül. Ami film tetszik, előfordul, hogy megveszem fizikai formában, de van, hogy csak porosodik a polcon évekig, de úgy vagyok vele ha már megcsinálták és tetszik, nem azért csinálták meg, hogy én azt ingyen lelopjam.

Szerintem aki régen szeretett moziba járni az most is szeret. 20 évvel ezelött is megvolt a lehetőség szinte bárkinek kalóz filmet beszerezni max más formában. Nem hiszem, hogy emiatt lenne kevesebb a moziba járás. Mondjuk sokat változott azóta a világ is. Emlékszem, a Harry Potter első részét még egy másolt VHS-en láttam elöszőr.

2022. szept. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Megvallom én sem szívesen járok moziba (idén például még nem is voltam szerintem). Már alapból a mostani filmek sem jönnek be nagyon, de már ezelőtt is úgy gondoltam hogy például egy vígjáték esetében semmi újat nem tud nyújtani ha moziban nézed meg, mint otthon. Az utóbbi pár évben csak horrort néztem moziban, mert az tényleg ijesztőbb moziban mint otthon. De a horroron kívűl mindig otthon néztem meg a vígjátékokat, akciófilmeket, vagy animációs filmeket. A zörgés, csámcsogás, suttogás engem is az őrületbe kerget, főleg mikor egy horrorfilm alatt direkt elkezdenek hangosan nevetni az értelmiségiek, mert szerintük az vicces ha brutálisan megölnek egy embert. Plusz otthon annyiszor nézed meg a filmeket amikor és ahányszor csak akarod. Talán az Avatar 2-őt idén meglesem Pandora miatt, de más film nálam nincs nagyon kilátásban.
2022. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Sokszor sokaig kell varmi, hogy az adott film letoltheto legyen, vagy vmi stream-en megnezheto. Nekem 65 inches tv-m van itthon, egy eleg jo sound barral, ugyhogy csak a turelmetlenseg miatt megyek el neha moziba.

En szivesen kifizetnek tobbet is 1-1 filmert itthon mint a mozijegy ara, ha egyidoben elerheto lenne itthon is.

Ami engem kifejezetten idegesit a moziban, hogy emberek nem birnak olni 1-2 orat, folyton megy a futkozas. Vagy eppen a 7-8 eves kolykok rohangalnak. Vagy vki tuti folyton beszel. Na meg mikor csok csataznak tolem 2 szekkel odebb.

Es ilyenkor mar azt is megbanom, hogy egyaltalan eszembe jutott elindulni.

2022. szept. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!