Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van ötletetek nem "hagyományos...

Van ötletetek nem "hagyományos" sztriptízes, limuzinos legénybúcsún kívül mit lehetne alkotni vidéken?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy melyik vidéki városba lehetne ezt lebonyolítani (Siófokon kívül).

Amit első körben szeretnénk, az 2-3 program (pl. gokart, vízi élmény park, videójáték terem, erotikus szabadulószoba (amilyet BP találtunk))

Amiket eddig néztem: Sopron, Gyula, Eger, Hajdúszoboszló, Keszthely, Szeged.

Sajnos mindegyikre azt írták, hogy nincs igazán éjszakai élete, max kocsmák.

A legközelebbi éjszakai élettel rendelkező "tutikirály" hely eddig az Belgrád lenne.

Nagy baj, hogy a vőlegény Budapesten dolgozik, és így nem akarja Budapestet (mert unja), sem Siófokot "mert az nem az Ő stílusa".


Nem kell vetkőzőcsajszi, sem limó, sem disco bár.


Légyszi, ha van ötletetek írjátok le!



2019. júl. 2. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túlélőtábor. Felbéreltek valakit, hogy egy lefüggönyözött furgonban vigyen benneteket el valahova az országban egy erdős területre mobil nélkül! Vegyetek sátrat és töltsetek kint 2 éjszakát, úgy, hogy nem tudjátok, hol vagytok! Aztán találjatok vissza valahogy a civilizációba. A szervezőnél persze legyen mobil vész esetére!
2019. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erről nem tudom eldönteni, hogy vicc-e...XD
2019. júl. 2. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vicc! Én anno szerveztem ilyeneket! Minél extrémebb, annál maradandóbb!
2019. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!