Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Budapesti Operettszínházban...

A Budapesti Operettszínházban hová érdemes jegyet venni?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akiknek van avval kapcsolatos tapasztalatuk hogy hová érdemes, vagy nem érdemes ülni.
2008. dec. 22. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A honlapon fel van tüntetve, a legolcsóbb jegynél nem lehet belátni a színpadot. Azon kívül szerintem mindehol jól lehet látni, persze a 10.000 ft hely biztos jobb mint a 3500. Én most pénteken voltam a 16. sorban, az hátulról a 2. sor. Én teljesen jól láttam, bár az arcukat nem, de az a szemem hibája. Ha neked is van ilyen jellegű problémád ne hagyd otthon a szemüveged vagy kölcsönözz színházi látcsövet.(Ott lehet azt hiszem 300 vagy 500 ft.) Ha megengedheted magadnak előrébb vegyél jegyet, de semmiképp ne az első 5 sorban vagy hát te tudod, de én nem szeretek belátni a színészek szoknyája alá. De mondom szerintem nagyon jól lehet látni a tizenakárhányadik sorokban is. Sok sikert!
2008. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a földszinten megjártam már, sikerült kifogni magam előtt egy olyan magas nézőt, hogy alig láttam, viszont az emeleten, középen az első sorban nagyon szeretek ülni, onnan nagyon jól látni.
2008. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a földszint elsö 10 sorát ajánlanám illetve az emelet közepet vagy az emelet bal 1sorát. :)
2010. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kis Macska válasza:
Szia! a kérdés régi,de én elég jól ismerem az Operettszínházat és azt gondolom,hogy mindenképpen érdemes PÓTSZÉKRŐL nézni az előadásokat. Viccesen hangzik,de elképesztően jól belátod az egész színpadot onnan. Érzed a színészek minden rezzenését. Szóval ajánlom mindenkinek figyelmébe:)
2014. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!