Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Látta valaki már az új Barba...

Látta valaki már az új Barba Negra helyszínt?

Figyelt kérdés
Október közepétől ott lesznek a koncertek (nem mind) és rákerestem google térképen... hát kissé ledöbbentem az utcaképen, pedig idén nyáron járt arra az autó szóval elég friss kép. Kietlen, sötétben valószínűleg félelmetes környéknek tűnik, az épületek sem túl bizalomgerjesztőek. Szóval aki járt a környéken mostanában, látott valami felújítást? Kicsit félve állok az október 17-i koncerthez, hogy őszinte legyek, nem tudom mire számítsak. Egyelőre azon is gondolkodom, melyik a nagyobb kockázat: autóval menni és ott leparkolni vagy tömegközlekedéssel szenvedni.

2022. okt. 11. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Rendkívül idióták szoktak erre a helyre menni, ráadásul mindig ott van néhány csöves.


Én nagyon nem ajánlom, még munkahelyet is váltottam, hogy ne járjak arra (nem vicc).

2022. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szállító utca, Csepel - csak mert ezt nem írtam a kéréds alatt.


#1-es: Hát, elég szarul hangzik, kb ilyesmire számítok. Koncertre menni szeretnék, már év eleje óta megvannak a jegyek kb, nagyon várom. Csak most tudtam meg hogy az új helyen lesz már...

2022. okt. 11. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
csicska hely,csicska emberek
2022. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most bocs már, de aki oda megy koncertre szerinted az is csicska? Hova menjek ha egyszer ott lesz?! -.-" Nem a hely miatt megyek oda, gondolom a kérdésből sejthető...
2022. okt. 11. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem láttál semmit a street view-n mert kb 2 hete kezdték el felhúzni az épületet. Ma este tartják ott az első koncertet.

Félni nem kell, a koncertre érkezőkön kívül senki sem lesz ott kb, mert nincs a közelben lakóház.

Hévvel elég könnyű odaérni, 2 megálló a borárosról és ott is vagy, szóval szenvedésnek nem mondanám. Éjfél előtt úgyis vége a koncertnek szóval az utolsó hévek egyikével vissza is tudsz menni, ha meg lekésed akkor ott az éjszakai busz, ami a belvároson keresztül megy.

2022. okt. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze, nem vártam friss utcaképet, csak megnéztem a környéket. Csak mivel az nem volt túl... hát meggyőző, ezért érdeklődtem hogy aki járt arrafelé mit látott. :)
2022. okt. 13. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!