Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szegeden tényleg csak egy...

Szegeden tényleg csak egy vízipipás hely van, de az sincs nyitva vasárnaponként? Nincs másik szórakozóhely, ahol lehet vízipipázni?

Figyelt kérdés

Nem dohányzom, de évente párszor kedvem támad a pipázáshoz, idén Pesten voltam már ismerősökkel. Szegeden úgy emlékeztem több hely is van, az egyik a Cairo Café, de az most tudtam meg, hogy valamikor előző télen örökre bezárt. A másik hely az Átrium, amit még ismerek, de az pedig vasárnaponként valamiért teljesen zárva van.


Komolyan nincs Szegeden más hely, ahol le lehet ülni és lehet rendelni egy vízipipát? Az ország egyik legnagyobb városáról nem ezt képzelné az ember. Te tudsz még Szegeden valamilyen vízipipás szórakozóhelyet?


2022. dec. 10. 16:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!