Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bűnügyekkel foglalkozó Youtube...

Bűnügyekkel foglalkozó Youtube csatornák?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem ajánlani olyan Youtube csatornákat, amik valódi bűnügyekkel, sorozatgyilkosokkal és ehhez hasonló témákkal foglalkoznak?


Akiket eddig ismerek : Aniz, Bűntények podcast, Crimes Square, Googab07, G.V.Cooper, Gyaraki, Iza, Őszintén szólva, Paul Street, Paxel.



2022. dec. 29. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Bedtime Stories, Beyond Creepy, Bob Gymlan, Crowbcat, EWU Unsolved, EXPLORE WITH US, Indigo Traveller, JCS és J C S - Criminal Psichology, LegacyKillaHD, LEMMiNO, Mr. Nightmare, PowerfulJRE, Scary Interesting, Social Crime - Social & Criminal Psychology stb.

Biztos hogy még van egy millió, akkora hype lett a true crime témafeldolgozás. A listát még korábban írtam (július) egy másik kérdésre, nem biztos hogy mindegyik csatorna él még. Esélyes, hogy a magyarok a legolcsóbb módon csak a külföldi tartalmakat fordítják le, és nem ők készítik el. Az is, hogy több átfedés lehet egymás között, ahogy sorban egymást másolják.

2022. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Szép, terjedelmes lista, de én elsősorban magyarokat keresnék. Azt elfelejtettem sajnos leírni. :/
2022. dec. 29. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
ROSCO VANCE Magyar és külföldi bűnügyekkel foglalkozik, még feltörekvő videós, Death row and executions, na ő a kedvencem, ő a következő USA-ban TERVEZETT kivégzésekről csinál videókat. Érdekesen és részletesen mondja el a dolgokat. Érdemes őt is követni. Ha egy adott kivégzés nem fog megtörténni vagy nem történt meg leírja kommentbe és a leírásba hogy miért nem végezték ki az adott személyt (halasztották, felfüggesztették a kivégzést stb.)
2022. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Mindenképp rálesek. :)
2022. dec. 29. 11:29
 5/5 anonim válasza:
Szia! Karolina magyarul, Szabó Beatrix és Random csatornáját is érdemes megnézned :)
2023. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!