Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha jelentkezem nagyobb fesztiv...

Ha jelentkezem nagyobb fesztiválra önkéntesnek (pl. Sziget, Sound), mekkora az esélye annak, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm tavaly ment Szigetre és mondta, hogy jelentkezzek én is, mert kb mindenkit felvesznek aki jelentkezik (ő kb 3.alkalommal ment Szigetre). Máshogy ki sem tudnék jutni még egyetlen napra sem, de a fellépők miatt az ideire nagyon el szeretnék jutni.

2022. dec. 31. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem egészen vágom a kérdés értelmét. Ezt mondja a barátnőd, ki akarsz menni, vállalnád is a munkát, akkor mi a kérdés, miért kell kérdezgetni, nem csak jelentkezni, aztán lesz, ami lesz? Legrosszabb esetben nem vesznek fel, de legalább megpróbáltad. Ha itt huszonöten azt mondják, hogy nem vették fel, akkor nem jelentkezel?
2022. dec. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
#1 mert így "fejleszti" a felesleges kérdésekkel a drágalátos gyíkos profilját.
2022. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Az meglehet. Régen még viszonylag jó volt az oldal, de egy jó ideje tényleg tele van ilyen felesleges kérdésekkel meg trollkérdéssel, és trollválaszolókkal.

Jó, hogy azt nem kérdezi meg ma valaki, hogy hányadika van. Ezen a szinten vannak sokan.


Egy normális moderátornak szűrnie kéne a felesleges kérdéseket is, de persze ellenérdekeltek, hiszen ez is forgalom, ami után jön be nekik a lé.

2022. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem egészen értem, ez miért számítana olyan felesleges kérdésnek, amit szűrni kell.

Szimplán érdekelt volna, hogyha jelentkezem, mekkora valószínűséggel vesznek fel (mondjuk inkább az olyanok preferálják, akiknek vannak korábbi tapasztalataik és érdemesebb először kisebb fesztiválon kezdeni-pl ilyesmik miatt tettem fel a kérdést).


Sejtem mennyire műveltek lehettek, hogy nektek ""szórakozás" kategóriában mi számítana normál kérdésnek, de úgy sejtem azokra pedig ki lehetne keresni neten/könyvtárban a választ.

Plusz ha annyira felesleges volt, én biztosan nem csesztem volna el az időm a válaszolással sem, de a nagy egójú emberek szeretik főleg ezen a platformon lehúzni az embereket:)

2023. jan. 1. 07:28
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk, ez határeset volt, ami a feleslegességet illeti, inkább azok bosszantanak, hogy x meki hánykor nyit holnap? Hány fok lesz holnapután és hasonlók.


Itt a hozzászólásodban azért már másképp fogalmaztad a kérdésed, nem úgy, ahogy az elején.


Nem mellesleg igen, szoktam könyvtárba járni, netezni... és nem mellesleg szoktam fesztiválon önkénteskedni.


Lehet, hogy a tapasztalat számít valamennyire, de inkább csak annyiból, hogy ne legyenek illúzióid, ne hidd, hogy az önkénteseket négycsillagos hotelban szállásolják el, és osztrigával etetik, mert baromira nem.

2023. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
én még nem voltam, de már tavaly óta akarok menni a Szigetre önkénteskedni:)
2023. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!