Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Multinál, ügyfélszolgálati...

Multinál, ügyfélszolgálati ügyintéző munkakörre való jelentkezéskor melyik önéletrajzzal van nagyobb esélyem, amiben benne van a diploma vagy amiből kihagyom?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
írd bele, az ún "túlképzett" kifogás már réges-régen nem divat, és + hatása van.
2019. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.
2019. jan. 23. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd bele, aki le tudott államvizsgázni feltételezhető, hogy nem hülye ember, bár a kettő nem zárja ki egymást.
2019. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is beleírom önéletrajzba, hogy 2 diplomám van, és egyéb sokféle képzettségem, munkatapasztalatom, stb.Viszont sorozatban úgy jártam, hogy emiatt nem vettek fel munkahelyre, mert középvégzettségűt kerestek, ugye neki jóval kevesebb bért kell fizetni.
2019. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs jó megoldás úgy tűnik, ami az egyik helyen előny, a másikon hátrány.

Nekem is 2 van, de az egyiket már egyátalan nem írom be. Most a másikkal vagyok gondban.

2019. jan. 24. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!