Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miert gondolkak azt az emberek...

Miert gondolkak azt az emberek hogy antiszoc vagy mert itthon töltöm a szilvesztert a hugommal meg a kutyammal és a macskammal?

Figyelt kérdés

Bárki aki kérdezte hogy megyek e valahova és mondtam hogy nem jött azzal h Úristen de rossz nekem, pedig mehettem volna buliba csak egyszerűen nem akartam. A bátyám is ment de en olyan bulikba nem járok, a húgom meg 7 éves, és így anya el tudott menni a baratnoivel mert én itthon vagyok vele. Plusz a napokban kicsit le is betegedtem.


De mégis mindenki azzal jön hogy ez milyen sz*r. Én nem értem az emberek miért hiszik azt, hogy annyira rossz lenne itthon lenni, filmet nézni, könyvet olvasni mintha elmennek egy buliba lereszegedni.


Egyeltalan nem vagyok antiszociális de nem szeretek annyi ember között lenni, és sose csináltam akkora problémát ha nem volt hova mennem szilveszterkor, így legalább a másnapot nem alvassal fogom tölteni hanem mondjuk folytathatom a tanulast az érettségire, de valahogy a barataim nem igazán értik😅



2022. dec. 31. 20:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ha ez számít.
2022. dec. 31. 20:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, de semmi közük hozzá, hogy te mit csinálsz. A lényeg, hogy érezd jól magad, ott ahol vagy. Búék!
2022. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bueek
2022. dec. 31. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is a legjobb otthon.

Aki szeret bulizni, vagy éppen van hozzá kedve, az menjen.

2022. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi! :)

A kutyával vagyok bekuckózva, zenét hallgatunk és a jövő évi naptáramat lakom be épp.


Sajnos az emberek jó részének elég beszűkült a látóköre.

Az oka részben élettapasztalat: buliznak/buliztak vagy nem volt rá lehetőségük, de szerettek volna. Részben meg az, hogy szilvesztert a bulival társítják. A fiatalokat szintén. Így nehéz megérteniük, hogy az ember lányának más a preferenciája.

A leírásod alapján jó helyről jön, azt szeretnék, hogy jól érezd magad :)


BÚÉK és jobbulást!

2022. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Buek nektek is:)

Örülök hogy mások is gondolják igy🤗

2022. dec. 31. 22:00
 7/11 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én sem akartam elmenni sehová, szerintem sokan döntöttek így mert nem emlékszem ennyire csendes Szilveszterre. Többször ki is néztem mert furcsa volt, hogy semmi zaj nem szűrődik be mint máskor. Rálátok 2 szomszédos 4-emeletesre is az udvaromból, itt-ott láttam csak fényt, mozgás és hang semmi. Leszámítva tűzijáték idejét itt felénk csendes minden, szerencsére mentőt sem hallottam ( kórház mellett lakom). Azt hiszem ideje kávézni egyet, BUÉK és jó egészséget mindenkinek.
2023. jan. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Nincs ezzel semmi gond. Mikor fiatalabb voltam, elmentem szilveszterezni párszor, de utáltam, mint a szart. Lehet, hogy valakinek élvezet a buli, nekem viszont már többet ér itthon ülni, és megnézni egy izgalmas thrillert. A bulizás, piálás szerintem a legprimitívebb, legértelmetlenebb szórakozási forma.
2023. jan. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ahhoz van kedved, hogy ezen a napon otthon légy, csak nyugodtan, másoknak nincs joga ítélkezni feletted.


Pl mi évek óta "nem tartjuk" a szilvesztert.

2023. jan. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert a fiatalok túlnyomó többsége a szilvesztert különlegesnek tekinti és szereti a barátai társaságában bulizással vagy különlegesebb szórakozással tölteni, és csak akkor tölti könyvek olvasásával, filmezéssel, az év bármelyik estéjén űzhető szokványos otthoni tevékenységekkel, ha nincs kivel szórakoznia vagy sehol talált magának programot. Az, hogy valaki ezt az állapotot nem tartja túl pozitívnak, még nem ítélkezés.
2023. jan. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!