Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretitek, ha wattpadon...

Szeretitek, ha wattpadon megköszönik a csillagot/listázást/követést?

Figyelt kérdés
Szerinted érdemes, jó dolog köszönetet hagyni a másik üzenetfalán ilyen esetekben?

2023. jan. 4. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb (?)
13 szavazat
 1/3 anonim válasza:
70%

Határozottan nem.

Amikor valaki publikál egy könyvet, azzal az író “dolgozik”. - tegyük fel, hogy egy minőségibb könyvről van szó, jó sztorivezetéssel, jó karakterekkel, stb.

Ha az illető kap egy voteot, és ezt követően odamegy az üzenőfalára írni, az egyértelműen arra utal, hogy az író nem veszi kb semmibe sem az írását.

Nyilván azért pl egy Leiner Laura kömyv, meg egy wattpad könyv között sok a különbség, de a wattpad könyv is munkával jár.

2023. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Véleményem szerint nem erre való az üzenőfal, ráadásként egy kicsit amatőrhúzás is.

Nyilván hálásak vagyunk érte, de akkor inkább odaírom a fejezet elejére vagy végére pár szóban, hogy köszönöm. De ezz se mindenegyesnél inkább, amikor elértem egy mérföldkövet.

2023. jan. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha sokat dolgozom egy regényen/novellán/versen, akkor ha az olvasó nyom rá egy csillagot, vagy kommentel, listázza, bekövet, mert tetszik neki a munkám, akkor valahol ő ezzel köszöni meg, hogy én keményen dolgozom, és leteszem elé azt a szöveget, amit ő megszeret. Nem kötelező nekik megadni ezeket, hanem akkor teszik, ha (úgymond) kiérdemelted, így az én nézőpontomból ezek a visszajelzések kicsit olyanok, mint amikor fizut kapsz a munkahelyeden, mert megdolgoztál érte, és ugye azt sem köszönöm még minden hónapban a főnökeidnek.
2023. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!