Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen többemberes játékokat...

Milyen többemberes játékokat lehetne játszani a 8 éves öcsém szülinapi buliján?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami pörgős, de mégse lesz szétesés belőle a kb. 15 nyolcéves gyerek között sem. Olyan legyen, amit le lehet vezetni, és nem lesz őrjöngés/nem odafigyelés a vége. (tehát leköti a kisgyerekeket)...
2010. okt. 3. 09:29
 1/1 anonim válasza:

nekem 8 évesen az activity volt a kedvencem ilyen társasjátékból :)

de van egy ilyen nem társasjáték is lehet hogy már hallottál rólla: van 2 rendőr egy gyilkos és a többi ember áldozat. a gyilkos úgy teszi el láb alól az embereket hogy rájuk kacsint de közben a rendőr nem láthatja meg őt. az a játék lényege hogy aza ygerek leül akit "megöltek" és a rendőröknek ki kell szúrniuk a gyilkost mielőtt az összes gyerek összeesne. az elején írjátok fel papírcetlikre a rendőrt gyilkost áldozatot és húzzátok ki h ki ki legyen =)a rendőröknek nem muszály bejelenteniük az elején hogy ők a rendőrök :)

lehet hogy ez túl "félelmetes" egy 8 éves kisgyereknek de szerintem nem én nagyon szerettem ezta játékot :)

2010. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!