Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szánkózásban elöl vagy hátul...

Szánkózásban elöl vagy hátul jobb lenni?

Figyelt kérdés
Páromal kitaláltuk hogy szilveszterkor elmegyünk szánkózni és én egy kicsit félős vagyok. Hol lenne biztonságosabb? Kiskoromban szánkóztam utoljára, és nem igazán emlékszem hogy mit kell csinálni. Ne nevessetek ki légyszi! :) köszi a tippeket ebben a fontos (:D) kérdésben!
2008. dec. 27. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Elöl jobb a kilátás = nagyobb élvezet

Hátul meg némileg biztonságosabb az utazás (frontális ütközésnél 3 NCAP csillag,mert nincs valódi védelem,csak az előtted ülő(k) nyeli(k) el az ütközés erejét).


XD XD XD

2008. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elmondom. Én már csak tudom, hiszen gyerek vagyok, PROFI vagyok a szánkóban, csak sztem nemtom idén hogy fogok szánkózni mert nincs hó :( NA DE! a lényeg. Elől nem egyrészt nem jó ülni, mert főleg a te kezedben van az irányítás, bár a hátsó a lábaival segíthet. Ha elesel elég rossz lehet mert a képed belenyomódik a hóba, és hát... a hátulsó is rád esik. Viszont a kilátás egyedi :D Figyelem a fékezést is te csinálod!!!


Hátul: Egyrészt jó, mert ha estek rá esel a puhára, másrészt, te is irányítasz, lököd a szánkót, a kilátás nem igazán jó, és ha rövid a szánkó le is eshetsz! (:D) a fékezésben és a lökésben is segíthetsz a társadnak!!!


Puszi!! Remélem segítettem! Jó szánkózást! (sztem én idén nem fogok) :(

2008. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hátul biztonságosabb!
2008. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!