Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 2023. január 12. - én jött ki...

2023. január 12. - én jött ki a M3GAN című horror film, az a kérdésem hogy létezik e a valóságban a M3GAN baba 120 cm - es pontos másolata vagy esetleg az eredeti ??

Figyelt kérdés

Ha igen akkor külföldön megtalálom ?? ( mennyiért ? )...

Ha létezik ez a prototípus mármint ez a M3GAN baba akkor lehetne testőröm és egyben lehetne egy okos barátom is, ő neki biztos sikerülne meg nevettetni engem, ha szomorú lennék, SZÓVAL LÉTEZIK ? A film szerint létezik és 10 ezer dollárba kerül ami 5 millió forint



2023. jan. 24. 15:17
 1/1 anonim válasza:
100%
Nem létezik. Ez csak egy film! Egy kislányt öltöztettek be M3gannak, és ő játszotta el a szerepet! Szóval nem létezik! És te normális vagy? Te komolyan akarnál magad mellé egy robotot, aki megöl mindenkit? Nyilván mindenki vágyik egy olyan barátra, mint M3gan, csak nem gyilkol, de ha nem tudsz manipulálni egy embert, ezt csak egy robottal tudod elérni, ami valószínűleg idővel olyan lesz mint M3gan. Ugye nem létezik, de ha létezne is, pár hónap után neked is ellene kéne fordulnod, mint Cady-nek a filmben. Ha létezne is, szerinted belerakták volna a filmbe? De a lényeg az, hogy nem létezik.
2023. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!