Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit szoktatok csinálni...

Fiúk ti mit szoktatok csinálni a szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés
Mennénk haverokkal bulizni ötkerbe és nem tudom mit lehetne csinálni ami nem gáz. Hogyan táncoltak
2023. febr. 20. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Én ilyen helyekre elvből nem járok, de ugyan így vannak vele az én haverjaim. Mi sörözni szoktunk beülni, közben beszélgetünk.

Ilyen szórakozóhelyeken 3 dolgot csinálhatsz: iszol, nézed a csajokat, lépegetsz mintha táncolnál, az egész arra jó, hogy jól lehúzzák aki elmegy.

Legutóbb szalagavató after-en voltam, ami ilyen táncikálós szórakozóhely volt, 4 dolog maradt meg:

1. 6.000Ft-ot elköltöttem 4 italra.

2. 2.000Ft volt a ruhatár

3. ellopták a kabátom.

4. Még azt a 2.000Ft-ot sem adták vissza kárpótlásul.

2023. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Mit? Hát csajozok,mást nemigen lehet. Ja,ötkert meg én messziről elkerülném.
2023. febr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Szorakozni 😂😂 viccen kìvül meg nem jàrok ilyen helyekre,mert ez az alja emberek gyűjtőhelye
2023. febr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Támaszd a pultot, nézd a csajokat, idd az italod, beszélj a haverjaiddal, táncolj. Élvezd az egészet és ne görcsölj rá. Mi lenne gáz egy bulizásban? Úgy táncolsz ahogy akarsz, senki nem fog kinevetni, pláne mivel mindenki matt részeg lesz körülötted. Esetleg próbáld megnézni mások hogyan táncolnak, és amikor érzed a flowt, kezdj bele te is.
2023. febr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!