Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy szórako...

Mit lehet csinálni egy szórakozóhelyen hajnalig?

Figyelt kérdés

Rendes discoban még nem voltam csak ilyen pub szerű helyen (ott is volt tömegnyomor meg táncolósdi) de el akarok menni egy clubba valamikor. Nem vagyok nagyon bulizós típus ezért inkább szívesebben járok normálisabb pubokba.


Csak nem bírom megérteni, hogy mit lehet 4-5 órán át egy ilyen helyen ellenni? 4-5 órán keresztül ugráltok a zenére és 2-3 részeg csajjal smároltok vagy mi? Sose bírtam felfogni hogy mit lehet csinálni egy discoban hajnali 4-5-ig? Én szerintem megunnám és lelépnék 1 körül...


Ja és hozzáteszem, hogy nem vagyok hosszú hajú rocker csávó, sőt igényesebb trance-t hallgatok de hogy egy discoban mit lehet csinálni 4-5-ig azt sose bírtam felfogni..


18/F

(remélem érthető a kérdésem)


2012. júl. 21. 21:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!