Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek a Tiktok milyen...

Szerintetek a Tiktok milyen hatással van a felhasználók szellemi egészségére, illetve az életminőségére?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztaltam, hogy amióta tiktokozom, sokkal kevésbé tudok egy adott dologra fókuszálni, nehezen tudok végignézni egy sorozatot, vagy filmet, mert az agyam ráállt az 1-2 perces videókra, és azokhoz van türelmem.

Egyfajta függőség is kialakult nálam, képes vagyok ott órákat eltölteni naponta.



2023. febr. 23. 12:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
50%

A tiktok az a cigányyoutube??


Mert csak 30as iq alatti tartalmakat láttam.. kb 5 percig volt a telómon az alkalmazás és kerülöm is

2023. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, hogy egy felnőtt veszi kézbe, vagy egy 8 éves, akinek sokkal kevesebb viszonyítási alapja van, ezért sokkal kiszolgáltatottabb mindennek, így ennek is.
2023. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!