Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hiányozna ha megszűnne a...

Hiányozna ha megszűnne a gyakori kérdések?

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár napig talán szokatlan lenne, de megszoknám, és élném tovább az életem :)
2023. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

hiányozna hát

az egy dolog, hogy príma pótcselekvés, de időnként tényleg kőkemény gyakorlati problémák miatt jövök fel, amit nem tudom, hol máshol kérdeznék meg

2023. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem különösebben. Nagyon régóta vagyok tag, de több éves kihagyások volta, amikor nem jártam fel, tudatosan kerültem az oldalt egy ideig, amíg elszoktam róla, és nem hiányzott.
2023. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hiányozna. Szeretek feljárni, olvasgatni a kérdéseket, és szívesen segíteni, ha tudok.
2023. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy picikét igen, mostanság sok időt töltök itt.


Ha hirtelen megszűnne, nem dőlne össze a világ. Keresnék mást, más oldalt, vagy ami még jobb lenne, kimennék a szabadba és a való élettel foglalkoznék.

A képernyőt, a kijelzőt bámulva eltöltött idő nem a valós élet.

2023. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsit sem.
2023. márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem hiányozna, sokat nevettem itt vicces kérdeseken, válaszokon, plusz nagyon hasznos is tud lenni, segítőkész közösség
2023. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2: redditen van magyar közösség, facebookon is találhatsz csoportokat. A legtöbben ezekre mentek át az itteni tizenéves trollok elől.
2023. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem különösebben.


Már redditen többet vagyok, ahogy az utolsó írta, itt rengeteg troll van. Ráadásul tele van megkeseredett, idegbeteg nővel, meg mindenféle félművelt okostojással, aki nem is ért az adott témához.

Múltkor írtam vmi olyasmit, hogy 20 éves nők néznek ki legjobban, erre vmi agyhalott irodista nő (Sunshinedoll talán?) elkezdett pedo.filozni.


Ezzel szemben a redditen általában érdemi válasz is jön, itt csak a hlyeség megy, a hozzászólók többsége a szövegértéssel is hadilábon ál..

2023. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!