Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc Star Warsos...

Ki a kedvenc Star Warsos karaktered és miért?

Figyelt kérdés
bárhonnan. film, sorozat, játék, képregény stb.
2010. okt. 7. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
R2D2,Qui Gon Jinn,Asoka Tano
2010. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Mara Jade, mert ő kemény, meg jók a beszólásai, ráadásul két mondatban porig tudja alázni Luke-ot, de azért vannak érzései.
2011. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahsoka (Clone wars, Luke (fiatalabb)(filmek), Rex(Clone wars) , Darth Maul(filmek, CW), Corsshair(Bad Batch), Palpatin(filmek,CW), Vader(mindenbe), Galen Marek (the force unleashed)


Ahsoka elsőnek idegesítő volt de ahogy haladt a sorozat egyre kidolgozotabb és szerethető karakter lett.

Luke pedig azért mert egy jedire se hasonlít míg más jedi rögtön megölte volna vadert mikor legyőzte ő inkább eldobta a kardot.

Rex hát ő konkrétan azért mert élő példája annak hogy a klónok is érző emberek és amúgy is egy jól megírt karakter

Maul ő a színtiszta gyűlölet de mégis látni hogy szenved néha azt érzed hogy nem is rossz mert pl amikor savage meghalt nem dühöngött hanem abbahagyva a harcot odament hozzá

Crosshair szintén egy bonyorult és egyben jól megírt karakter.

Palpatin egy zseniális gonosz olyan inteligens mint kevés negatív karakter

Vader nem kell magyarázni

Galen marek szintén nem kell



Tudom hogy régi kérdés de azért válaszoltam

2021. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!