Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan viccelhetném meg a...

Hogyan viccelhetném meg a családtagjaimat?

Figyelt kérdés

Többször az "áldozatukká" váltam már, és én is szeretnék valami frappáns dologgal előállni, amivel kissé megijeszthetem őket. Valami olyanra gondoltam, hogy az éjszaka közepén valami hangos hangzavarra riasztom fel őket, mintha például lövöldöznének. Oké, kívülállóként furcsának tűnhet, de a családi és rokoni ágazatban hagyomány nálunk az átverések, viccelődések, ijesztegetések.


Hogyan vitelezhetném ki?



2023. ápr. 4. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakj JBL-t vagy valami hangszórót az ágyuk alá és azon indíts be lövöldözés hangokat 😁
2023. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
34%
Keressetek fel egy családterapeutát. És ez nem vicc. Valami nagyon nincs rendben ott nálatok...
2023. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy kamu vérvizsgálati leletet,hogy apád nem lehet a vérszerinti.


Láncfűrészes ébresztés hokimaszkban az ágy mellett kora hajnalban.

2023. ápr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
62%

Ajánlom, hogy az egész család tagjai ki-ki külön és képességei szerint vállaljon több-kevesebb önkéntes segítői munkát erre szoruló embereknél. Aztán üljetek össze megbeszélni a tapasztalataitokat. Biztosan sokat formálna rajtatok.

Ezt nem ijesztegetés ötletnek szánom természetesen, hanem szerintem rátok férne a szemléletformálás, és ahogy látom nyitottak, kreatívak, lendületesek vagytok némi szabadidővel.

Itt az ideje kifelé is forgatni az energiáitokat, mindenki jól járna vele, a megsegítettek és a segítők is!

2023. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!