Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Olyan realtime segéd programok...

Olyan realtime segéd programokat keresek amik segítenek online pokerben,ismersz ilyet?

Figyelt kérdés
Oddsokat kalkulál illetve hasonlókra gondolok. Amiket találtam azok nem igazán voltak jók.

2023. ápr. 17. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint milyen odssokat akarsz kalkulálni? Ha a pot oddsra gondolsz, arra egy sima számológép is jó.
2023. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem arra,hanem a lapkombinációkra az esély. Például hogy flush húzom van flopon mennyi a pontos esélye hogy lejon még 1 szín.(így fejből 45% eséllyel számolok de inkább hajlamosabb vagyok 50 nek felfogni. Ha ezekre pontos %ot kalkulál picit az is javít a játékomon úgy vélem).


Nem használtam még ilyen programot csak néztem hogy legálisan az oldalon ahol játszok ezek az alap programok.

2023. ápr. 18. 00:25
 3/3 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!