Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi az alap...

Szerintetek mennyi az alap "party-létszám"?

Figyelt kérdés

Mert most ha 3-4 ember összejön az nem tud akkorát partyzni mintha 20-an lennének,én úgy vettem észre,hogy minél többen vannak,annál nagyobb,és jobb a hangulat,annál jobban akar mindenki táncolni,bulizni,és mindenki kerüli ilyenkor a passzivitást.Mert már nagyon jól esne,egy kis tombolás,általában 3-an szoktunk lenni amikor elmegyünk egymáshoz,jól el is vagyunk,de úgy partyzni nem tudunk,hogy most ejjj,milyen k_jó volt már...


Ti hogyan csináljátok? írjatok!


2010. okt. 8. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg koncerten is,mindig tömve szoktak lenni a stadionok ha nagy előadóról van szó,és akkor olyan a eufórikus a hangulat,hogy az nem igaz,de hogyha 3-an vagyunk lehet akár olyan hangos a zene h megsüketülünk,de nem lesz olyan,mintha koncerten lennénk abban az óriási tömegben.Nos?Ki hogy látja ezt?
2010. okt. 8. 21:45
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem már egy 8-10 emberrel jót lehet :D
2010. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát jó,de ti most hogy csináljátok? a szomszédokkal mi van? és mettöl meddig csináljátok? és meddig hallgatjátok hangosan a zenét? hogy külditek el a szüleiteket otthonrol? gyorsgyors irjatok könyörgök:D
2010. okt. 8. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
klubbok is vannak , ott alapból sokan vannak és jó a hangulat
2010. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!