Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A reddit az internet pöcegödre...

A reddit az internet pöcegödre? Mi értelme van?

Figyelt kérdés

Eddig nem tudtam mi az a reddit, de pár napja oda tévedtem. Ahol megkeseredett, irigy nők vezetik le a frusztráltságukat nekem nagyon az jött le. Nagyon szeretnének olyan szépek, pénzesek, népszerűek lenni mint azok, akiket folyton ócsárolnak ott. Mire jó ez? Mi értelme van? Mi értelme van más életébe turkálni? Azt hiszik nekik attól jobb lesz? Attól ők jobbak, szebbek lesznek vagy mi? Továbbá azt sem értem ha olyan szépek és okosok ott ezek a nők akik írogatnak miért nem vállalják az arcukat és mutatják be ha olyan tökéletesek mit hogy kellene csinálni....

Ez a reddit tökéletesen megmutatja az ország mentális állapotát.. főleg a rosszindulatú nőkét. A nők miért nem tudnak összefogni ócsárolás helyett? Vajon tisztában vannak azzal, hogy attól nem lesznek se szebbek se okosabbak, hogy másokat szapulnak?



2023. ápr. 20. 19:57
1 2
 1/11 harebell ***** válasza:
100%
A reddit egy összetett honlap sokféle felhasználóval, subredditenként változik a közösség, illetve az is, melyik subnak mennyire homogén a közönsége. Biztos találni olyat is, amit leírsz. Meg sokféle mást is, van olyan felülete, ahol 99%-ban megkeseredett férfiakat találsz.
2023. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem értek hozzá.. de amiket ott olvastam, gyomorforgató, van egy oldal ahova más nők fotóit teszik ki és gyalázkodnak. Kb mindenbe bele kötnek és természetesen mindenki szar, ronda, hülye, drogos, csak ők tökéletesek, gyönyörűek, okosak. Rossz lehet ezeknek a nőknek a közelébe élni, ha ennyi irigység és rosszindulat van bennük.
2023. ápr. 20. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
egy subreddit alapján megítéled az egész platformot. gratulálok
2023. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gratulálhatsz, de attól még iszonyatosan undorító amiről fentebb írtam, de gondolom te is ez a típus vagy ;)
2023. ápr. 20. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy a könyv az emberiség pöcegödre, csak mert a számtalan lehetőség közül pont kifogtal valami ócska írást.
2023. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Te nem ugyanazt csinálod most? Azt sem tudod miről beszélsz, de már megvan az ítéleted. Rögtön kijelentesz dolgokat egy vélt igazság alapján, pedig egyszerűbb lett volna megkérdezni ha nem értesz valamit, ahelyett hogy egy teljes közösséget általánosítasz 1-1 szub alapján. És egy szubot néhány idióta felhasználó alapján.

A legrosszabb benne, hogy a kérdésed így marad fenn az interneten és ez lesz a keresőszó a Reddit neve mellett, miközben teljesen vakon vagy vele, és egy pár ezer fős szub néhány tucat hangadója alapján egy 400-500 millió fős közösséget kutyázol. Mintha azt mondanád, hogy egy 100 fős laposföldes Facebook csoport mind a 2 milliárd felhasználót jellemzi.

2023. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező, nem azért gratulált neked #3-as mert magára vett, hanem mert konkrétan látszik hogy azt se tudod mi az a Reddit. Én szeretem a platformot, sok mindenre használom, mégis ki nem állhatom azokat a nőket amiket leírtál, de én tisztában vagyok vele hogy csak bizonyos csoportokban lehet találkozni velük. Na erre mit szólsz? 🤷🏼‍♀️ Ilyen alapon azt is mondhatom hogy a Gyakori kérdéseken csak hülye kérdezők vannak.
2023. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

A kifejtés biztos, hogy a redditre vonatkozik? Nem inkább a GYK-ra? :D

Pont most akarok átköltözni a redditre, ugyanis ez az oldal lassan haldoklik, és szerintem pont itt van rengeteg megkeseredett, átlagos képességű nő és férfi.

Gyakorlatilag nincs olyan női gyk-s felhasználó, aki higgadt, értelmes választ tudna írni és ne csak paneleket ismételgetne (most az ilyen Sunshinedoll- és egylány-félékre gondolok). Szinte csak öregedő ideggyenge titkárnők és bolti eladók irkálnak butaságokat.

Ezzel szemben legtöbb helyen értelmes válaszokat látok, és nem annyira divat belepofázni abba, hogyan fogalmazzon a kérdező, alkothat-e véleményt saját tapasztalat alapján stb.

Nem szeretem ezt a szó, de ez az oldal egyre inkább „prolisodik”.

2023. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem azt az oldalt, nagyon sok rosszindulatú ember van. Tényleg az élő fába belekötnek, ha valaki tökéletesen csinál valamit, akkor az unalmas, ha valaki rosszul mond vagy tesz valamit, akkor azért szedik szét. Én sem kedvelem pl az influencereket, nem értek egyet azzal, hogy sokkal többet keresnek pár poszttal, mint diplomás emberek egy havi munkával. Erre viszont nem megoldás, hogy Redditen rosszindulatú, kicsit sem építő jellegű kritikákat írnak valakiről, miközben minden megosztásukat nézik. Én pl nem követem azokat az embereket, akiket nem kedvelek, nemhogy még írogassak is róluk, nem éri meg, hogy az időmet rájuk pazaroljam.

Ráadásul mindenki azt ír oda, amit akar, pl ha valakit visszautasított valaki, máris kiírhatja kamu profilról, hogy tudja, hogy erőszakos, vagy meleg az illető. Szóval fenntartásokkal kell kezelni az ilyen jellegű posztokat is, én csak akkor hiszek el ottani pletykákat, ha nagyon sokan ugyanazt írják, mert akkor lehet benne valami.

2023. máj. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz: egy szub nem egyenlő a teljes platformmal. Képzeljétek úgy el, mint egy-egy Facebook csoportot. Az, hogy egy tematikus szubreddit alá összegyűlik néhány gyűlölködő ember, attól még találhatsz ezer másik értelmes, hasznos közösséget is. A hunfluencers nem egyenlő a reddittel, csak egy csoport rajta.
2023. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!