Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A reddit az internet pöcegödre...

A reddit az internet pöcegödre? Mi értelme van?

Figyelt kérdés

Eddig nem tudtam mi az a reddit, de pár napja oda tévedtem. Ahol megkeseredett, irigy nők vezetik le a frusztráltságukat nekem nagyon az jött le. Nagyon szeretnének olyan szépek, pénzesek, népszerűek lenni mint azok, akiket folyton ócsárolnak ott. Mire jó ez? Mi értelme van? Mi értelme van más életébe turkálni? Azt hiszik nekik attól jobb lesz? Attól ők jobbak, szebbek lesznek vagy mi? Továbbá azt sem értem ha olyan szépek és okosok ott ezek a nők akik írogatnak miért nem vállalják az arcukat és mutatják be ha olyan tökéletesek mit hogy kellene csinálni....

Ez a reddit tökéletesen megmutatja az ország mentális állapotát.. főleg a rosszindulatú nőkét. A nők miért nem tudnak összefogni ócsárolás helyett? Vajon tisztában vannak azzal, hogy attól nem lesznek se szebbek se okosabbak, hogy másokat szapulnak?



2023. ápr. 20. 19:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja és ez az utóbbi a Hunfluencers-re vonatkozott. Nyilván itt Gyakorin is van sok rosszindulatú ember bizonyos kategóriákban (pl politika és az emberekről szóló topikban) és nagyon sok normális is, pl ételek-italok, utazás kategóriában.
2023. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!