Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki játszik itt highrollere...

Valaki játszik itt highrolleren? Kaszinó, póker.

Figyelt kérdés
A gyermekem(18év alatti) felregisztrált a nevembe, revolutról utalt be egy csomó pénzt. A hihghroller nem kérte az azonosítást. Pl szemelyi lakcím..csak ment fel a pénz, panaszt tettem. Van esélyem visszakapni a berakott pénzt?

2023. ápr. 24. 13:38
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Szerintem minden oldalnak ellenőriznie kell, hogy ki regisztrál. Én is vagyok regisztrálva,más oldalra, de az volt az első hogy kérték,hogy igazoljam magam. Reméljük sikerül visszakapnod a pénzt
2023. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egymás mellé kéne tennem a két kézenfekvő eshetőség valószínűségét, szerinted melyiket mondanám szinte biztosra, hogy lehetetlen?

1. Gyermeked elemelte vagy befotózta a személyi irataidat, amikor nem kellett tartania lebukástól

2. Egy jól bejáratott cég már a regisztrációnál szembeötlően törvényt szeg.

2023. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Írtam panaszt, rögtön mikor észre vettem, és nincsenek a személyesadatok ellenőrizve.
2023. ápr. 24. 14:01
 4/18 anonim válasza:
100%
2 válaszoló, hiába nyúlja le a személyi igazolványt, én eddig akárhova regisztráltam szelfivel az arcod mellett is elkellett küldeni az azonósításhoz.
2023. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezt is összehozta kreatívan, esély jóval nagyobb rá, mint nemzetközi piacon behibázni a törvényességgel.
2023. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ebben biztos vagyok hogy nem tudta összehozni, mert belementem a dokumentumokba, és nem volt feltötve semmi. Viszont mostmár nem látom, mert le is tiltották a fiókot, de viszont küldtek egy emailt, hogy hitelesítsem a fiókot.
2023. ápr. 24. 14:15
 7/18 A kérdező kommentje:
Küldjem el a személyi igazolványom a lakcímkártyám, a bankkártyám, és magam mellé tartva a személyigazolványt. Válaszoltam, hogy nem küldök semmilyen dokumentumot, ezt tudtommal előtte kellett volna mielőtt a rengeteg pénz feltöltésre került, arra még választ nem kaptam. Kerestem online kaszinókra panasz oldalt, hátha.
2023. ápr. 24. 14:17
 8/18 anonim válasza:
Majd megírnád a fejleményeket?
2023. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy visszakapd a pénzed szerintem. A regisztráció okmány nélkül is lehetséges

néhány oldalon.

Viszont amikor számla(!) lett rendelve a fiók (account) mellé, akkor biztos hogy bekértek fényképes okmányokat. Ez már minden valamire való oldalon kötelező.

Regisztrációkor ezeken az oldalakon el kellett fogadni az oldal használatával kapcsolatos feltételeket, ami nyilván meg is történt a fiad vagy más részéről. Azokban pedig konkrétan le van írva a vitarendezés módja.

Az oldal üzemeltetője a játékengedélyt kiadó ország szerencsejáték törvényeire vonatkozó jogszabályokat veszi figyelembe( azok a mérvadóak) . Vitát , panaszt csak akkor tudsz rendezni, ha beazonosítod magad. Azután valószínűleg adni fognak valamilyen elérhetőséget.

De mivel a regisztráció,-- ahogy te is írtad-- feltételezhetően a fiad "trükkjével" lett létrehozva - ezért nem terheli őket semmilyen felelősség.( egyébként én kétlem ,hogy komoly oldalon fotosoppos cucc átcsúszott volna, megfelelő szakembereik vannak, ezeknek a kiszűrésére)


Sőt lehetőségük van a beregisztrált adatokat, a helyi szerencsejáték törvény, és más együttműködési szerződésre hivatkozva, más oldalakkal is megosztani. Igy azokon is lehetetlenné válik a regisztráció.


Sajnálatos eset, de egy fillért nem fogsz visszakapni, legalábbis szerintem.

2023. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most azonosítottam be magam. Várom a válszukat, azt elmondták hogy 2000 euró alatt, nem kérnek azonosítást. De itt már túl lett lépve. Úgy hogy a felsőbb osztály már vizsgálja. Én nagyon reménykedem. Semmilyen azonosítást nem kértek eddig, ezt le is írták.
2023. ápr. 24. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!