Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Betiltatnátok a Tiktokot?

Betiltatnátok a Tiktokot?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnétek, nem vagyok idős meg ilyesmi, én is sokat használom és fiatal is vagyok. Viszont már én magam is kezdem megutálni ugyanis nagyon könnyen elmegy vele a drága idő, elkezded és 3 óra múlva tűnik fel, hogy letetted. Olyan mint egy digitális börtön. Ezért is gondoltam rá, hogy be kéne tiltani, hogy ne essen senki rabjául. Ti mit gondoltok?

2023. ápr. 24. 16:21
A kérdező szavazást indított:
Használom, de betiltatnám.
Használom, ezért nem tiltatnám be
Nem használom, betiltatnám
Nem használom, nem is tiltatnám be.
31 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
ilyen erővel mindent be lehetne tiltani, ami képes bármiféle élvezetet és örömöt okozni, hisz mindre rá lehet függni.
2023. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom. Inkább vedelnék a barátaimmal mint ezt a szart nézzem. Csak az a baj, hogy mindenki nyomkodja.
2023. ápr. 24. 16:30
 3/11 A kérdező kommentje:
Köztük én is. Próbálom már limitálni.
2023. ápr. 24. 16:30
 4/11 madi111 ***** válasza:
72%
Ha betiltanák, akkor jönne helyette valami új platform, ami ugyanazt tudná, csak más lenne a neve. Egyébként meg milyen alapon tiltanák be? Nincs benne semmi illegális.
2023. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Egyedül csakis te vagy a felelős azért, hogy mit csinálsz a szabadidődban. Ha vedelni akarsz, akkor vedelni mész, nem kell neked a tiktokot görgetni. Más attól még használhatja, akár kikapcsolódás gyanánt is, rengeteg érdekes, hasznos tartalom is van fent, nem csak agyatlanságok
2023. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Mi a jó abban a szarban? 98%-a abból áll hogy a tinipicsák táncikálnak meg tátognak, a maradék 2% meg még talán jó is lenne ha nem egy fél perces szar lenne hanem rendes 10 perces videó
2023. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
6, Az algoritmus olyan videókat hoz fel, amelyek a te érdeklődési körödnek megfelelnek. Ergo, megnézel egy macskás videót és macskás videókat fog felhozni. Ha átugrasz több azonos videót akkor kevesebb eséllyel hoz fel olyat. Az időtartam meg lehet pár másodperc, de lehet 3, sőt 10 perc is
2023. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem csak azt tiltanám be, hanem a toxikus és addikció keltő közösségi médiafogásokat is. A Tiktok jelenleg csak a legrosszabb mindközül. Egyébként technikailag be is van tiltva, mert vastagon sérti a GDPR-t.
2023. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább vedelnék a barátaimmal mint ezt a szart nézzem."

ráfüggés a telefonra így, addikció úgy, mértnincsmégbetiltva

de bezzeg a vedelés, az jöhet

2023. ápr. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem használom de nem is tiltanám be, aki szereti használja.
2023. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!