Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Tiktokról, én...

Mit gondoltok a Tiktokról, én ma döntöttem úgy hogy elég volt ebből mert ami ott van az borzasztó. Ti voltatok már ezen a közösségi oldalon, és mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Miért lettem volna? A TT a sekélyes, egybites generáció "szórakozási helye". Normális ember nem használja! Ahogy a youtube-ot sem, meg a facebook-ot sem! Nemhiába a legtöbb céges vezető tiltja a gyerekének, hogy fellépjen.
2023. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

nem érdekel, nekem ezek a videók általában túl rövidek ahhoz, hogy értelmét lássam megnézni őket. amíg be lehet zárni, addig nincs vele bajom

az jobban idegesít, hogy a youtube-ot is elárasztották a nyilvánvaló tik-tokot utánzó "shorts" videók, sokszor elég nehéz kiszűrni őket a keresésből

2023. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
73%
Tiktok pont jó,a többi selejt fos
2023. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Nézd mint más szociális médián (facebook kivételével), azt követed ami érdekel.


Ha hülyeségeket nézel össze, akkor azt fog ajánlani.

Ha kötős-horgolós videókat, akkor azt dob fel.

Ha indiai főzős videókra keresel, akkor curryket fog ajánlani.


Szóval ja, ez is csak egy megosztó app, azt ad ki, amit sokat nézel, amit linkelsz, amiket a kommentekben említesz, amire rákeresel.

2023. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
36%

Youtube: kösd le a néző minőségi kontentel.

Tiktok: legyél az algoritmus inyére, valami trendi szarral. Hatátogs az már elég.

2023. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 elég érdekes ez a komment annak fényében, hogy a youtube-ot teljesen elárasztották a tiktok utánzó "short"-ok
2023. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez is benne van, de én két részre osztom a youtube-ot jóre (rendes) és rosszra (shorts).
2023. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!