Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A hazbin hotelben lucifer...

A hazbin hotelben lucifer ereje felülmulja a nagyurakét?

Figyelt kérdés

A sorozatban igaz csak a pilot van fennt, tűnödtem hogy Lucifer mint a pokol uralkodója képes lenne elgyőzni a nagyurakat Alastort is beleértve? Itt igazából az alastor szálon gondolkodtam mivel ő a legerősebb démon nagyúr eddigi tudomásunk szerint,

Fő kérdés:tart-e a 2 fél

egymástól? Alastor mint a legerősebb démon nagyúr de lucifer viszont az uralkodó nem hinném hogy megtudná-e dönteni a rádió démon a király uralmát. Nektek mi a véleményetek?



2023. máj. 6. 23:09
1 2
 1/11 UshariScar ***** válasza:
Nem fogja megdönteni, ugyan is azt mondták, hogy Alastor kedvelné és tisztelné Lucifer-t.
2023. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Lucifer a legerősebb a Pokolban, ő a Pokol királya és a pride/ büszkeség bűn megtestesítője. Ha jól tudom őt még a sima angyali fegyverek sem tudják megölni, hanem csak magasabb rangú angyalok lennének rá képesek (mivel ő maga is angyali szinten van).


Erőben utána jön felesége Lilith és lánya Charlie, ők ketten kb egy szinten vannak. Majd utánuk a 7 főbűn többi tagja, majd utánuk a Goetia család (Stolas, Paimon stb). A nagyurak –Alastor-al együtt– csak utánuk. Érthető is elvégre ők csak bűnösök akik az átlagnál több erőre tettek szert. Szóval lehet ,hogy a nagyurak közt Alastor az egyik legerősebb, de aligha tudná túllépni ezt a szintet.

dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 UshariScar ***** válasza:
Igazság szerint szerintem túlléphetik ezt a szintet, csak ahhoz a náluk erősebb démonokat kell legyőzniük vagy alkut kötni velük.
dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:

#3


Legyőzni még talán-talán bár még ebben is erősen kételkedek, de alkut kötni azt hiszem ha akarnának sem tudnának. Ha jól tudom csak a bűnösöknek van lelke mivel ők emberek voltak s az alkuhoz lélek kell, azt “adod el” az alkuval.

A pokolban született démonoknak biztos nincs lelke, a 7 főbűnnek és a Goetia-knak nem vagyok teljesen biztos, de szerintem nekik sincs.


Magas rangúak közül legfeljebb csak Charlie és Lilith kivétel mert utóbbi ember volt, előbbi ennek okán részben emberi. Alastor próbál is alkut kötni Charlie-val, de mivel nem fogtak kezet ezért egyelőre nem tudjuk ,hogy sikerült volna-e.

dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 UshariScar ***** válasza:
Lehet igaz, én is inkább a legyőzés mellett tippelnék. Mondták is, ha megölnek a nagyurak egy démont vagy bűnöst, akkor magukba szívják az energiájukat. Bár engem mindig is érdekel, hogy a nagyurak mivel foglalkoznak. Alig tudunk róluk valamit. Csak annyit, hogy Alastor rádiós, Rosie boltvezető, Valentino a felnőttipar tulajdonosa és Vox a tv-hez kapcsolódhat.
dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 UshariScar ***** válasza:
Ja és állítólag olyat is hallottam már, hogy Alastor a leggyengébb nagyúr. Rosie és Vox pedig a legerősebb. Bár sokak szerint a legerősebbek azok Carmilla Carmine, Zestial és Missi Zilla, mivel ők Lucifer belső köreihez tartoznak.
dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:

“Mondták is, ha megölnek a nagyurak egy démont vagy bűnöst, akkor magukba szívják az energiájukat.”


Hm, lehet. De szerintem alkut kötni nem tudnak a démonokkal.


“Ja és állítólag olyat is hallottam már, hogy Alastor a leggyengébb nagyúr. Rosie és Vox pedig a legerősebb. Bár sokak szerint a legerősebbek azok Carmilla Carmine” (…)


Ebben van valami. Azt tudjuk ,hogy nem sokkal a pokolba kerülése után Alastor hamar átrendezte az akkori nagyurak ranglétráját. S mivel a mostaniakkal látszólag elvan már évtizedek óta ez szerint vagy ő a legerősebb (s emiatt nincs értelme rájuk támadjon) vagy ő a leggyengébb (s emiatt nem tudja bántani őket). Utóbbi teóriáról még nem halottam😲 Lehet pont a folyamatos fenyegető hatású fellépésével próbálja ellensúlyozni a gyengeségét. Lényegében blöfföl.


Kicsit olyan érzésem van mint Asmodeus esetében. Ő szinte mindig félig átváltozott formában van s emiatt nagy, izmos, imponáló s sokan azt hitték ,hogy ő az egyik legerősebb. Majd az egyik részben Crimson azt mondja ,hogy ő az egyik leggyengébb a 7 közül…


Carmilla biztos ,hogy a fontosabbak közt van mert köze van a szentelt fegyverek készítéséhez (pl: Striker puskája amivel meg akarta ölni Stolas-t a fesztiválos részben).

dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 UshariScar ***** válasza:

Amúgy most néztem vissza a Vaggie történetét az Alastor-ról és van egy jelenet, ahol a Nagyurak egy helyen vannak és az Alastor, Vox, papagáj és színház démon körül volt aura, de a többi körül nem. Ekkor azt gondoltam, hogy ők lehetnek a legerősebb nagyurak, pedig a sorozat egyik volt készítője Faustisse azt nyilatkozta, hogy Alastor a leggyengék és erre Viv is rábolintott. Mondván, hogy Alastor kerüli a többi nagyurak, mert tisztába van vele, hogy erősebbek hozzá képest.

A másik érdekesség pedig az, hogy amikor a nagyurak egy helyen voltak, akkor csak Alastor, Rosie, Vox, Velvette és Valentino mosolyogtak és Vivziepop mondta, hogy Alastor azért mosolyog, mert a mosolygást az erő jelképének lássa és számára mindenki gyenge, aki nem mosolyog + mondták azt is, hogy a kannibál város lakói csak azt nem eszik meg akik mosolyognak. Illetve maguk a kannibálok is mosolyognak. Rosie-ról sejthető volt, hogy kannibál, Alastor kannibalizmusa pedig egy hivatalos képregényből derült ki, ami elérhető volt a HH hivatalos oldalán. De vajon a Vox, Velvette és Valentino miért mosolyogtak? Azért, hogy Alastor erősnek lássa őket vagy azért mert ők is kannibálok csak ők elárulták a törzset? Mert ugye a kannibálok szabálya, hogy ne legyél modern, de a Vox, Velvette és Valentino eléggé modern.

dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 UshariScar ***** válasza:
Persze az infók azóta változhattak. Ez az infó 2020-as. Azóta 3-4 év elteltével bármi változhatott.
dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Nem követem a képregényeket, de nem úgy volt ,hogy azok (legalább egy részük vagy csak bizonyos képregények, nem tudom) már nem kánonok? De lehet csak voltak fan made-ek s azokról volt szó. Mindegy, majd a végleges sorozatból pontosan kiderül mi hogy van, az a biztos. Bár én is úgy tudom ,hogy az olyan dolgok mint Alastor és Rosie kannibalizmusa vagy Alastor hozzáállása a mosolyhoz még mindig igazak.
dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!