Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Top5 Forma 1 pilóta a jelenleg...

Top5 Forma 1 pilóta a jelenlegi mezőnyben?

Figyelt kérdés

Verstappen

Alonso

Russell

Leclerc

Hamilton



2023. máj. 7. 22:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Norrisról vélemény? Jó pilótának gondolom, de most elég lekvár a McLaren. Vagy inkább csak korábban fel hypolt pilóta? Megnézném őt is egy top csapatnál.
2023. máj. 7. 22:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Jelenlg én ezt a sorrendet gondolom(relatív):

1.Verstappen

2.Leclerc

3.Alonso

4.Perez

5.Russell

6.Sainz,Gasly,Norris


Szerintem Norris egy jó pilóta, nem gondolom úgy hogy túl lenne tolva a tudása. A jelenlegi első négy konstruktőri csapatból ( Red Bull, Aston, Mercedes, Ferrari), én úgy gondolom Strollt, és Hamiltont verné.


Jelenleg úgy néz ki, hogy egy top csapat van, a másik három csak üldöző, és vannak a "többiek". Remélem vannak jó fejlesztési csomagok, a többieknél mert ez így nagyon egyhangúnak néz ki. Unalmaskácska kicsit pedig nagyon szeretem a F1-et.

Norris többre hivatott 23 éves ha szerencséje lesz, bizonyíthat.

2023. máj. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Jelenlegi mezőnyben nincsenek jó pilóták! Lényegében sínautózás folyik, annyira a számítógépek vezetik már a kocsikat, hogy a pilóta csak ül és utazik! Ezek a mai pilóták képtelenek lennének egy 80-as évekbeli erőgépet váltóval és három pedállal elvezetni!
2023. máj. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Tele van zseniális pilótákkal a mostani mezőny. Norris is ott van a határon.

Verstappen, Leclerc, Alonso Perez Russell, Sainz, Gasly, Norris


3. :) :)


Hú de nagyot írtál ide.

A mostani pilóták versenygokartba születtek, majdnem hamarabb tanultak meg különböző(nyomatékváltó, fixes) váltórendszerű, járműveket vezetni mint járni.

Olyan reflex, reakcióidő, térlátás, vezetéstechnika, alakul ki náluk amit átlagos ember fel sem tud fogni.


Leclerc időmérős esését, egy számítógép állította meg mi?? A faxt.


Amikor hibázott- ellenkormányzás, és satufék--az autó elindult a techpro fal felé, abban a szögben rommá törte volna az autó elejét, és valószínűleg lábsérülés. Utolsó pillanatban újabb ellenkormányzás--minimális gáz--kormány elengedése (ne törjön a csukló). Mindezt kb 1 másodperc alatt.


Ennyi idő alatt te lehet a kezedet nem tudtad volna megmozdítani. Csak " utas" lettél volna a becsapódáskor. Ö meg lazán lereagálta a szitut és elballagott miután a kicsatolta magát és kivette a kormányt.


Pont fordítva van. A 80-as évek pilótái képtelenek lennének ezeknek az autóknak a vezetésére. Esetleg élménykörözés lenne az, túl gyorsan történnek a dolgok ezekben az autókban. Nem tudnának hozzászokni.

Egyszerűen képtelenek lennének reagálni, rengeteg dologra. Össze vissza törnék ezeket az autókat.


A mostani pilóták meg nevetve vezetnék a 80-as évek "erőgépeit".V-10, na és akkor mi van? Semmi. Most is azt csinálják a sajátjaikkal. Bármikor beülhetnének egy rally autóba. Raikkönen, kiszállt az F1 autóból és beült

rallyba, egy év múlva visszasírták(!) Formula1-be.


Visszajött, az egyik valaha élt legképzetteb pilóta, az egyetlen aki V10-es, V8-as és V6-os motorral is tudott futamot nyerni. Egyszeres világbajnok,(lehetett volna több is) jónéhány rekord tarója. Ha nem akart válaszolni a riportereknek csak ennyit mondott "akkor éppen szarni voltam" :)

Nem tudom miről beszélsz te . De az biztos , hogy vakon vagy a Forma1-ben

2023. máj. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4-es de tudom! 20 éves versenyzem, suzuki swift, seat leon, egy időben ausztráliába költöztünk és ott kipróbáltam a 80-as évekbeli retro touring-ot. Az elején szóltak, hogy európaiként esélytelen vagyok, de nagy pofával belevágtam! Közöm nem volt a három-négyezres, hátsókerekes kocsikhoz, szervo nélkül! Ahogy a többieknek sem, akik európából jöttek. Egyszerűen nem ment, holott régebbi technológia, mint amin szocialiálódm. Körberöhögtek, mint mindenkit, aki előttem bepróbálta. Ugyanez igaz a mai pilótákra is. Sem erőnlétileg, sem vezetői tudásban nem lennének képesek vezetni egy három pedálos, váltós autót.
2023. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4.

Persze persze:) Lehet ültél gyors autóba de kamu amit írsz.

Engem meg Verstappenek hívnak csak regisztráltam ide is:)

80-as évek 14-16 futamos szezonok.23 hétvégét egy sem bírt volna ki rotty fizikummal.

Érthető is cigi alkohol, erőnlét sehol.

A mostani pilóták atléták. Még Cunodának is nagyobb fizikuma van mint azoknak.


Normális kanyarívekre nem tudták rakni azokat az "izomgépeket", a megfelelő kigyorsítási pontot hébe-hóba találták el. :)

Danica Patrick a 48 kilójával edzetteb volt.:)


Michele Mouton neve mind valamit??? Mert ő konkrétan szétcsapta volna a 80-as pilótáidat.(ha oda merték volna engedni maguk közé) Jó, nagyon ritka jelenség volt, és egyedi. Ritka mint a fehér holló, nőben azóta is keresik azt a tehetséget.

(fizikálisan sok van , fejben- ami számít nagyon kevés)


Rallyban lazán ledarálta azt híres 80-as korosztályt nőként, erről ennyit.


Kerestem a videót csak nem találtam meg, Hemilton és Rosberg vezet egy 70-es vagy 80-as évekbeli gépet, 2 éve még fenn volt Youtubén, erőcsúsztatáson csak röhögtek, lazán vezeték.


Azok a híres 80-as évek beli versenyzők meg sem közelítik a mostani pilótákat semmilyen szempontból.


Azeri és mostani Miami futamon mind falba rakta volna az autóját, 1-2 ért volna célba:)


Ezeket az autókat nem a szél fújja, vagy szoftver a faltól 1 centire.!!!

A pilóták rakják oda.!!!!


Ostobaság azon vitatkozni, hogy az akkori versenyzők, meg tudták-e közelíteni bármiben is a mostaniakat. Mert nem tudták semmiben!!


100-ak várják a sorukat akik lazán tehetségesebbek, minden szempontból mint az akkoriak. Izomszervó hajrá:)


Nézd már meg a fizikumukat, középsúlyú bokszolók is lehetnének másodállásban:) Nem Ocon-ra vagy Jukira gondolok. De a mezőny nagy része kiszakítaná azt a nagyon vezethetetlen váltót, biztos vagyok benne.

Izommemóriából:)

Tényleg hagyom , ostobaságra felesleges a betűt pazarolni.

Nacsá!

2023. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*5. nek szántam csak elírtam. Az suzuki swift, seat leon "autóversenyzőnek".:)

Persze persze:) Lehet ültél gyors autóba de kamu amit írsz.


Engem meg Verstappenek hívnak csak regisztráltam ide is:)


80-as évek 14-16 futamos szezonok.23 hétvégét egy sem bírt volna ki rotty fizikummal.


Érthető is cigi alkohol, erőnlét sehol.


A mostani pilóták atléták. Még Cunodának is nagyobb fizikuma van mint azoknak.



Normális kanyarívekre nem tudták rakni azokat az "izomgépeket", a megfelelő kigyorsítási pontot hébe-hóba találták el. :)


Danica Patrick a 48 kilójával edzetteb volt.:)



Michele Mouton neve mind valamit??? Mert ő konkrétan szétcsapta volna a 80-as pilótáidat.(ha oda merték volna engedni maguk közé) Jó, nagyon ritka jelenség volt, és egyedi. Ritka mint a fehér holló, nőben azóta is keresik azt a tehetséget.


(fizikálisan sok van , fejben- ami számít nagyon kevés)



Rallyban lazán ledarálta azt híres 80-as korosztályt nőként, erről ennyit.



Kerestem a videót csak nem találtam meg, Hemilton és Rosberg vezet egy 70-es vagy 80-as évekbeli gépet, 2 éve még fenn volt Youtubén, erőcsúsztatáson csak röhögtek, lazán vezeték.



Azok a híres 80-as évek beli versenyzők meg sem közelítik a mostani pilótákat semmilyen szempontból.



Azeri és mostani Miami futamon mind falba rakta volna az autóját, 1-2 ért volna célba:)



Ezeket az autókat nem a szél fújja, vagy szoftver a faltól 1 centire.!!!


A pilóták rakják oda.!!!!



Ostobaság azon vitatkozni, hogy az akkori versenyzők, meg tudták-e közelíteni bármiben is a mostaniakat. Mert nem tudták semmiben!!



100-ak várják a sorukat akik lazán tehetségesebbek, minden szempontból mint az akkoriak. Izomszervó hajrá:)



Nézd már meg a fizikumukat, középsúlyú bokszolók is lehetnének másodállásban:) Nem Ocon-ra vagy Jukira gondolok. De a mezőny nagy része kiszakítaná azt a nagyon vezethetetlen váltót, biztos vagyok benne.


Izommemóriából:)


Tényleg hagyom , ostobaságra felesleges a betűt pazarolni.


Nacsá!

2023. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Verstappen, Alonso, Perez, Sainz, Russel
2023. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Perez egyáltalán nem jó pilóta, közepes inkább. Sainz kicsit erősebb de sajna ő sem top, helyettük Hamiltont és Leclercet tenném.
2023. máj. 16. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!