Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a barátnőmmel, hogy pókerből élek?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem nézi jó szemmel, hogy sok órát töltök a gép előtt és addig sem vele vagyok. Próbálom tudatni vele, hogy nekem ez a "munkám" de egyre csak azt ismétli hogy ez nem mehet így és nem fenntartható meg hogy menjek el dolgozni. Azt gondolja, hogy szerencsejátékot űzöm és hogy szórakozom, inkább, hogy vele tölteném az időt.

Voltatok már hasonló cipőben?



2023. máj. 14. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy keress mást, aki elfogadja a munkádat, vagy keress más munkát.
2023. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Költsél rá a nyereményből és minden rendben lesz.
2023. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Költök rá a nyereményből de lehet többet kellene. Csak felfoghatatlan számomra az, hogy szúrja a szemét, hogy otthon ülök és játszom. Mert játszom és azt hiszi hogy ez nekem szimplán egy szórakozás, ami fontosabb nála és zavarja a játékom. Nem tudom, hogy mit csinál, ha nem tudok eleget játszani és vissza esik a költségvetés. Akkor majd jön a szöveg, hogy menjek el dolgozni. Úgy érzem, hogy társadalmilag nem igazán elfogadott az, hogy valakinek a póker a megélhetése.
2023. máj. 14. 11:39
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

"Azt gondolja, hogy szerencsejátékot űzöm "


Egészen konkrétan erről van szó...

2023. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is. Beszélhetünk privátban?
2023. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

az egyik sógorom kínai, aki a feleségét, gyerekét póker-nyereményből tartja el. A feleség elégedett, mert jól élnek.

A másik versenyző ez egyik unokám...ő is pókerből él, csak ő néha nagyot bukik...ezzel együtt jól él, a barátnője soha nem ejtette ki a száján, hogy ne csinálja...ha egyszer ért hozzá, akkor tegye.

2023. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 Persze.
2023. máj. 14. 14:42
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Egyetértek. A póker az nem szerencsejáték, persze lehet az is, ha valaki úgy áll hozzá, azonban a megfelelő hozzáálás és pénzügyi tudatosság hiányát inkább nevezném balszerencsejátéknak a póker esetében.
2023. máj. 14. 14:47
 9/10 anonim válasza:
Kettesben igaza van🙂 és igen, lehet hogy többet kéne😄
2023. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, ha a saját barátnőd olyanokat feltételez, hogy átvered őt, és csak szórakozásból játszol, az az alapvető bizalom hiányára utal. Gondolom levezetted neki, mitől számít ez munkának, mutattál neki grafokat, hogy mennyi pénz jön belőle stb. Ha ezek után ilyenekkel vádol, nem értem, miért vagy még vele együtt.
2023. jún. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!