Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szalagavatón hogy tudnék...

Szalagavatón hogy tudnék táncolni a barátnőmmel? + Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm és én egyidősek vagyunk. 2 különböző városban élünk, 120 km re egymástól, távkapcsolatban, így csak hetente tudunk találkozni.

Tudom nagyon messze lesz még, de felmerült bennem a szalagavató kérdése, hogy szerintetek megoldható lenne- e hogy együtt táncoljunk? Vagy valószínűleg nem mert heti többször nem tudok lejárni a próbákra a suli miatt...

Esetleg törődjek és nyugodjak meg, hogy mással fog táncolni? :D

De az eseményt megnézhetem énis ugye? Utána van buli vagy bál, azon is részt vehetek vagy hogy van ez?

Milyen ruhát szoktak felvenni a lányok?



2022. márc. 16. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg lehetséges lenne de ahogy írod is az a gond, hogy nem tudsz menni a próbákra :(

Megnézheted persze az eseményt! Szoktak is vendégeket hívni . Van utána bál szerű mondjuk nálunk sima discó volt de azon is részt vehetsz.

A lányok a mennyaszonyi ruhakölcsönzőből szoktak ilyenre ruhát kivenni de ez attól is függ mit táncolnak. Keringőhöz mindenképp ilyet.

2022. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt iskolától függ, de nálunk például csak osztálytársakkal lehetett táncolni, külsős párt nem lehetett választani. Olyan osztályokban, ahol több volt a lány mint a táncra vállalkozó fiú ott a 11-edikes fiúk közül kértek meg párat hogy táncoljanak.


A táncpróbák azok sokszor délelőtt tesi órán meg ének órán voltak, szóval egy 120 km-re élő diáknak esélytelen lett volna rajta résztvenni.


A szalagavatón nálunk a helyek is korlátozva voltak, mindenki 3 embert hívhatott, így nekem a szüleim és a húgom jöhettek csak, a nagymamám se volt ott.


Nálunk a bál az egy teljesen külön esemény volt, hónapokkal később (nem csak a végzősöknek szólt és mindenki vehetett plusz egy belépőt a sajátján kívül, amivel azt vitt be akit akart.)

A szalagavatónk után inni mentünk egy kocsmába oda az jött aki akart.


A szalagavató az nálunk inkább az osztályról és a tanárokról szólt, nem a bulizásról, akinek el is jött megnézni a pasija az ugyanolyan kívülálló szemlélődő volt, mint a szülők.

2022. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudtok próbálni, akkor necces szerintem. Beszéljétek meg a barátnőddel, ha zavar, hogy mással fog táncolni, ez a legegyszerűbb. De mi pl. nem táncoltunk soha, volt 3 szalagavatóm.
2022. ápr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2022. ápr. 12. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!