Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mitől olyan sikeresek a...

Mitől olyan sikeresek a bookstagram (könyves insta) fiókok?

Figyelt kérdés
Én fél éve kezdtem, de alig vannak követőim. Követek jó pár booksta oldalt, mindegyiknek minimum 500-600, de inkább pár ezer követője van. Kértem már tanácsokat, de nem kaptam hasznos válaszokat. Akik csinálnak ilyen oldalt, ők csak olyan ötleteket adtak, amiket eddig is alkalmaztam (üzleti fiók, népszerű könyvekről posztoljak, hashtagek) A másik amit gyakran mondtak, hogy ne álljak be a sorba és ne olyan képeket csináljak mint a többiek (ezek amik tele vannak mindenféle díszekkel, könyves gyertyákkal, virágok stb.) mert az mű és nem is a könyvről szól. Ez is pipa, de akik ilyen képeket csinálnak, azoknak 4-5× annyi követője van mint nekem. Ennyit számít ez az egész vagy mitől függ?

2023. máj. 14. 20:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!