Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyaralásra, aquaparkba,...

Nyaralásra, aquaparkba, tengerparthoz milyen fényképező+videózó szerkezetet vegyek? Vagy van valami nagyon jó vízálló tok telefonra?

Figyelt kérdés

Nézegettem már sok mindent ilyen célra de tapasztalatokat várok kinek mi vált be.

Szeretném magammal vinni vízi csúszdázáshoz mert lesznek extrém csúszdák + a társaságnak is szeretnék emlékbe készíteni felvételeket. A telefonomat eléggé féltem, eddig még nem találtam jó vízálló telefontokot



2023. jún. 16. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Gopro tervezett az ilyen körülményekhez. Attól nem félsz, hogy kihajítanak, ha elkezdesz a fürdőruhás emberek és gyerekek között fényképezni és videózni? Nehogy valaki félre értse (gondolom eleve tiltja a házirend).
2023. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!