Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha nem létezne még internet,...

Ha nem létezne még internet, a mai fiatalok nagy része megbolondulna az unalomba a nyári szünetben, vagy képes lenne más elfoglaltságot találni?

Figyelt kérdés
14-18 évesek esetén

2023. jún. 18. 06:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%

Milyen marhaság ez a kérdés? Ha még nem létezne, nem lennének rászokva.

Ha hirtelen megszűnne, na akkor lenne gond.

Azért kormányokat lennének képes dönteni.

2023. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
nyári szünetben: bringáztam, srandoltam, fagyiztam, moziba jártam, nagyinál voltam, kirándultam, múzeumba jártam, olvastam, napoztam, anyámmal takarítottam, vásároltam... nem unatkoztam és nem szívtam technokol-rapidot....
2023. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%

Rettenetesen durva, hogy a mostani generáció nem úgy él, mintha 1900-at írnánk, besz@rás.

Szörnyű, hogy az emberiség képes alkalmazkodni, és halad a korral!!

2023. jún. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy itt olvasom, sokan még így is folyton unatkoznak...

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=unatkozom

Én mellesleg az internet előtt is sokszor a gép előtt ültem (80-as évek...), és játszottam (sajnos), és csak nagyon ritkán olvastam. Számítógép nélkül lehet egész nap agyzsibbasztó megoldásként tévét nézni (lehetőleg idióta vetélkedőket, valóságshow-kat), a tévék elterjedése (illetve a jobb műsorok megjelenése) előtt sem volt mindenkinek értelmes elfoglaltsága, ahogy most sincs, tehát nem kell az internetre fogni.

2023. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%

#6 Mielőtt ostobaságokat írsz informálódj, arra is jó az internet. (Én pl. pont ezért örülök neki, mert mindent megtalálok, amiért gyerekként könyvtárba kellett szaladgálni).

Gondolom boomer az nálatok valamiféle szánalmas lenéző szitokszó, amiről gondolom fogalmatok sincs mit jelent.


Ha a "baby boomerre" gondolsz, az a korosztály (apáink-anyáink) már inkább 60-70 körül van (1946-1964), és ők is a neten lógnak.


A különbség az, hogy az utánük levő generációk is még tudott net nélkül kereket cserélni. Ők még talán többre is képesek voltak (na persze nem mind).


Nektek meg ha lekapcsolnák a netet, még a saját pöcsötöket sem találjátok meg. Ami nem baj, hisz buta, befolyásolható magatehetetlen emberekre van szükség.

2023. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
21%

"Szörnyű, hogy az emberiség képes alkalmazkodni, és halad a korral!!"


Ez mekkor szamárság. Mintha a kor az úgy magától haladni, nekünk meg alkalmazkodni kellen.

Nemám mi alakítjuk és fejlesztjük :DDD


Egyéb beromság?

2023. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
31%

*mekkora

*baromság

2023. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
25%
Ez a laptop előtt ülő generáció kénytelen lesz előbb-utobb felállni onnan, az USA-ben épp most van az egyik legnagyobb kirúgási hullám, ami a "számítógépes" munkahelyeket érinti. Valaki rájött, hogy marha gyorsan helyettesíthetők AI-val.
2023. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Erről az egészről csak annyit, hogy annak idején azért nem lógtunk állandóan az interneten, azért nem nyomkodta senki az okostelefonját, sz.gépét, konzolját, mert egyszerűen nem volt rá lehetőségünk. Ha már akkor is lett volna szinte minden háztartásban internet, ugyanúgy ráfüggtünk volna, mint most a mai fiatalok, sőt sokan rá is függtünk, pl. facebook, vagy pc játékok, konzolol esetleg.
2023. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#16: ha már informálódsz nézz utána annak, hogy hiperbola.


Egyébként szánalmas az előítéleted a fiatalokkal szemben. Tipikusan olyannak tűnsz, mint anyám: még a sütőt sem mutatta meg soha, hogyan kell használni, mintha már ösztönösen tudnom kellett volna, ellenben amikor előjött, hogy nálam meg alap egy idegennyelv vagy azt tudni, hogyan kell egy számítógépet használni, akkor jól jött a tudásom. De persze akkor is a mai fiatalok hülyébbek, pont...

2023. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!