Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha nem létezne még internet,...

Ha nem létezne még internet, a mai fiatalok nagy része megbolondulna az unalomba a nyári szünetben, vagy képes lenne más elfoglaltságot találni?

Figyelt kérdés
14-18 évesek esetén

2023. jún. 18. 06:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
#20 Azért itt nagyságrendi különbségek vannak... Egy sütő használatának "megtanulása" szerintem kb. 30mp rosszabb esetben.
2023. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#20 Nem tudom, mmit akarsz a hiperbolával. Gondolom valami vicc akar lenni, ami nem jött át. x->1/x. Lim(1/x)= 0(a végtelenben és a -végtelenben), -∞ a nullánál balról, és ∞ jobbról. Ááá értem . Szerinted a szüleink szellemi képességei így közelítenek a nullához a kor haladtával. Nagyon szellemes.



"Egyébként szánalmas az előítéleted a fiatalokkal szemben."


Én sem vagyok öreg, csak már rég nem tini.

Nincs semmi előítéletem, csak az olyan kis majmokkal, akik elkezdik ezt boomerezést a szüleinkre. Mindig is voltak ilyen kis büdöslábú beképzelt süldők, ez nem mai dolog.


Most az idegennyelvtudástól kéne hasraesni? Beszélek kettőt, de van kb. 6000. Számítógépet HW- és SW-fejlesztésre használom napi 8 órában, de a volt főnköm 60 felett az angol meg orosz mellett tanulta a franciát.

Ja tudom ez is boomerkedés volt, mert manapság már ugye nem kell tanulni, hisz a KI megoldja.


Egyébként én anyám is ilyen volt amikor 16 voltam a mosógéppel, sőt a sütőt sem nagyon használhattam, de mégis feltaláltam magam. Ha neked ez gondot jelent, akkor a te problémamegoldó képességeddel van a baj.

2023. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

a maiak meg nem tudják mi a:

jó-jó

tikitaki

a lájkot osztják nem a tockost...

2023. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Thunderfairy ***** válasza:
45%
Mennének disco-ba haverokkal, élőben ismerkednének társkeresők helyet, könyvtárba járnának, stb. Internet nélkül is volt élet, sokszor sokkal jobb is volt nélküle. Persze most már hiányozna ha nem lenne.
2023. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!