Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ennek a bűvésztrükknek mi a...

Ennek a bűvésztrükknek mi a titka?

Figyelt kérdés

Egy barátom adott egy pakli francia kártyát amelyben 52 lap van, hogy keverjem meg, aztán egyesével mindent sorban láhatóan feldordítottam, amit mindenki látott és még videófelvétel is készült közben. Ezután ő mindet sorban felidézte, hogy például treff 7es után jön káró Bubi, aztán pikk ász stb. Mind az 52 lapot hibátlanul! Persze ellenőrizni nem tudtam, mert már nem emlékeztem a sorrendre, épp ezért készült közben videó is a felfordított lapokról.

Azt mondja, hogy ez nem trükk, mert simán csak emlékszik rájuk, de ez lehetetlen. Már 2napja bújon az angol bűvészfórumokat meg youtubeot de mégcsak hasonló trükköt sem találtam, nemhogy magyarázatot.



2023. jún. 22. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jel a lapok hátán?
2023. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Vannak, akiknek ún. fényképező memóriájuk van. Sok gyakorlással elképzelhető a siker.
2023. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem bűvésztrükk, csak egyfajta memotechnika. Valaki sokkal többet is tud memorizálni.
2023. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van ilyen verseny is, meg persze rekord. volt itt egy kérdés a legértelmetlenebb szuperhősképességekről. ez is simán dobogós lenne.
2023. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Komolyan van ember, aki hibátlanul felidéz egy 52 számú véletlen sorozatot??
2023. jún. 23. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
2023. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!